Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek, kişinin iş hayatında kendisi için çok olumlu adımlar atacağını, psikolojik anlamda kendisini eskisinden daha iyi, sakin ve dingin hissedeceğini anlatmaktadır. Rüyada çukura düştüğünü gören kişi etrafında söz verdiği insanlara sözlerini yerine getirecek ve bu arada da evleneceği kişiyi bulacak demektir.
Ayrıca kişinin evlilik hayatı yaşayacağını, maddi olarak güzel paralar kazanacağını anlatan bu rüya hakkında negatif yorumlarda bulunur. Bunlardan bir tanesi kişinin düzenbaz, kötü insanlarla karşı karşıya kalacağı ile ilgilidir.

Rüyada Çukura Düşmek Ve Çıkmak

Rüyada çukura düşmek ve çıkmak kişinin yakında sevinçli bir haber alacağını veya olay yaşayacağını anlatır. Eğer kişi düştüğü yerden çıkarken zorlandığını gördüyse bu uzun zamandır istediğiniz o şeyin olmayacak olmasına delalettir. Bir başka yorum ise etrafa olan ufak tefek borçları tamamen bitirip kafanızda ferahlama, rahatlama yaşayacağınızdır.

Rüyada Derin Çukura Düşmek

Rüyada derin çukura düşmek, kişinin meslek hayatında yaptığı iş adamlarının ona kazançlı bir şekilde döneceğini, hatta alanında ün yapacağına işaret eder. Bu rüya arkadaşlarınızın gerçek dostlarınızın hep destek olacağını anlatır. Ayrıca gerçek anlamının aksine olumlu şeyler çıkarılan bir rüya olduğu için gönül ilişkilerinizde düzelme yaşayacağınızı anlatır. Başka yorumcular ise yakında uzun zamandır korktuğunuz bir şeyin başınıza geleceğine delalet olmasıdır.

Rüyada Çamurlu Çukura Düşmek

Rüyada çamurlu çukura düştüğünü gören kişi daha çok mal sahibi olacak kazancını arttıracak anlamına gelir. Eğer düşünen çukur çamurlu ve derin ise işinizde bir yer değişikliği yaşayacaksınız diye yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Hakan Murat

Rüyamda ben ve iki arkadaşım yüksek bir tepede çok büyük domuzların olduğunu öğreniyoruz ve bunları görmek için tepeye tırmanıyoruz. Tepeye geldikten sonra domuzların kazmış oldukları çukurları görüyoruz ama domuzlar ortada yok. Sonra yanımdaki arkadaştan biri bu derin çukurun içine düşüyor. 100 metreden fazla bir çukurdu ve çukurun altında temiz bir su var. Yanımda kalan arkadaş ile düşenin öldüğünü düşünüyoruz. Ardından uyanıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?