Rüyada Çocuk Parkı Görmek

Rüyada çocuk parkı görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin birdenbire artacağını anlatır. Rüya sahibi sevinecek haberler alacak, birdenbire maaşında artış olacak, böylece rızkı genişleyecek şeklinde yorulur. Bu rüyayı gören kişi ailesine asla yardımını esirgemeyen oldukça fedakar bir kişiliktir ve bu özverisi sayesinde kendisi de kısa zamanda ufak işler ile büyük karlar sağlayacak demektir.

Rüyada Çocuk Parkına Gitmek

Rüyada çocuk parkına gitmek kişinin geçmişinde yaşadığı bir olaydan dolayı travma yaşayacağını anlatır. Bu travma sonucu ailenin dağılması nedeniyle yaşanan psikolojik çöküntü olabilir. Eğer böyle bir rüyayı yaşlı bir insan gördüyse evlatları hayırsız çıkmıştır anlamına gelir ve bu nedenle de acı çekiyor diye yorulur. Diğer yorumcular ise boş hayaller peşinde koşmak, olmayacak duaya amin demek ve gerçek dışı isteklerde bulunmak gibi yorumlar yapar.

Rüyada Çocuğunu Çocuk Parkına Götürmek

Rüyada çocuğunu parka götürmek kişinin sadece kendi doğruları ve bildikleri ile adım atacağına, çevresinin etkisinde asla kalmayacağına, ailesine sadık olacağına alamet eder. Ayrıca böyle bir rüyayı gören kişi eğer bekar ise ilişkisinde romantik bir döneme girecek demektir. Evli bir çiftse çocuk yapma isteğinde olacaklar diye yorulur. Yine rüyada çocuğunu parka götürmek, kişinin kısa bir zaman içerisinde eski zamandan beri hayalini kurduğu istediği özellikleri taşıyan, gönlüne dokunan o eşi bulacağına ve onunla mutlu bir yuva kuracağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın