Rüyada Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada doğum yaptığını görmek çok hayırlı rüyalardan kabul edilir. Bazı rüyaların hem iyi hem kötü manaları olabilir ama bu rüya hep iyiye yorulur. Rüyasında doğum yaptığını gören kişi içindeki bütün huzursuzluklardan arınır. Onu üzen bir konu varsa o konuyu tatlıya bağlanır.
İşiyle alakalı sıkıntıları çözülür. Ailesi ya da sevdiği kişiyle ilgili problemler aşılır. Sağlığı kötüyse, iyiye doğru ilerleme kaydeder. Adeta boğulur gibi olduğu bir dönemden çıkıp, feraha erdiği bir döneme girer.
Başka bir rivayete göre ise bu rüya, kişinin içindeki kötülükleri ya da girdiği günahları terk etmek istediği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi iyi ve doğru olana yönünü çevirir ve günahtan, yanlıştan uzaklaşır.

Rüyada Başka Birinin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyasında bir başkasının doğum yaptığını gören kişi eğer bir anne adayı ya da anne olmaya müsait bir kişiyse, bu rüya onun bir erkek evlat sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüyasında doğum sancısı çektiğini görmek de, doğum yapmak gibi yorumlanır. Rüya sahibi dertlerinde kurtulacaktır. Fakat bu kurtuluşun yaklaştığı haberi, doğum sancısı gibi hissettirilmektedir. Çok kısa bir müddet sonra kişinin bütün sıkıntıları üzerinden atacağına işarettir.

Rüyada Doğumhanede Bulunmak

Rüyada kendisini bir doğumhanede gören kişi çalışma hayatına dair bazı sürprizler yaşar. Bu bir terfi haberi de olabilir, ticari faaliyetlerde çok yüksek kazanç elde edileceği haberi de olabilir. Ama her durumda maddi olarak kazançlı çıkmaya, statü olarak yükselmeye delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Derya Erel

Ben sevgilimden yeni ayrıldım ve geçen gün bir rüya gördüm ben doğum yapıyordum ve o da yanımdaydı sonra bir oğlumuz oldu ama bir kadın gelip onu aldı siz bu çocuğun acısını hep yaşayacaksınız dedi kadının simsiyah gözleri vardı uyandım tekrar udum bu sefer de yatağımdan doğrulduğumu gördüm ve yatagimin kenarında sarı renkte bir bebek tulumu vardı arkadaşım tulumu aldı tulumu arkadaşımdan almak için ona yöneldim ve dışarıda kar yağmıştı ve her yer bembeyazdı sonra ben daha net görmek için pencereyi sildim lütfen bu rüyayı yorumlayın çünkü kadının bahsettiği sıkıntıyı gerçekten de hissediyorum