Rüyada Dışlanmak

Rüyada dışlanmak kişinin verdiği kararların karşılık bulmayacağına, etrafı tarafından onaylanmayacağına, bu konuda yalnız bırakılacağına ve belki de kararını değiştirmek zorunda bırakılacağına işarettir. Bu karar iş hayatıyla alâkalı bir karar olabileceği gibi, ilişkiye dair bir karar da olabilir. Her iki durumda da kişi destek göremeyecektir.
Bazen de bir iş müracaatının olumsuz şekilde sonuçlanacağı mânâsına gelir. Bu rüyanın başka bir yorumu ise rüya sahibinin banka kredisi gibi başvurup sonucunu beklediği bir işlem varsa, bunun reddedileceği şeklindedir. Bu rüya hayra yorulan bir rüya değildir.

Rüyada Birini Dışlamak

Rüyada birini dışlamak gerçek hayatta da bir kimseye karşı bu tarz bir tavır sergilemek şeklinde yorumlanır. Bir kişiyi hor görerek incitmeye, aşağılayıcı tavırlara maruz bırakmaya ya da yalnızlaştırmaya delalettir.
Rüya sahibinin tavırlarının kabalığına ve merhametsizliğine işarettir. Bu rüya bazı tabircilere göre birinin hakkını yiyen kişi mânâsındadır. Bu durumda rüya sahibine girdiği kul hakkı sebebiyle bir ikaz mahiyetindedir.

Rüyada Kovulmak

Rüyada kovulmak zannedildiği gibi olumsuz bir mânâya sahip değildir. Rüyada kovulduğunu gören kişi, yeni bir yola çıkar. Bu yol onun için bir başlangıçtır. Kısmetinin arttığı, nasibinin bollaştığı bir başlangıç neticesinde arzu ettiği şeylere kavuşur.
Bu rüya, büyük bir şans kapısının aralanacağını ve kişinin bir kazanç elde edeceğini, hatta çok büyük başarılar elde edeceğinin habercisidir. Daha çok kişinin kariyeriyle ilgili güzel gelişmelerin işaretidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın