Rüyada Dışlanmak

Rüyada dışlanmak kişinin verdiği kararların karşılık bulmayacağına, etrafı tarafından onaylanmayacağına, bu konuda yalnız bırakılacağına ve belki de kararını değiştirmek zorunda bırakılacağına işarettir. Bu karar iş hayatıyla alâkalı bir karar olabileceği gibi, ilişkiye dair bir karar da olabilir. Her iki durumda da kişi destek göremeyecektir.
Bazen de bir iş müracaatının olumsuz şekilde sonuçlanacağı mânâsına gelir. Bu rüyanın başka bir yorumu ise rüya sahibinin banka kredisi gibi başvurup sonucunu beklediği bir işlem varsa, bunun reddedileceği şeklindedir. Bu rüya hayra yorulan bir rüya değildir.

Rüyada Birini Dışlamak

Rüyada birini dışlamak gerçek hayatta da bir kimseye karşı bu tarz bir tavır sergilemek şeklinde yorumlanır. Bir kişiyi hor görerek incitmeye, aşağılayıcı tavırlara maruz bırakmaya ya da yalnızlaştırmaya delalettir.
Rüya sahibinin tavırlarının kabalığına ve merhametsizliğine işarettir. Bu rüya bazı tabircilere göre birinin hakkını yiyen kişi mânâsındadır. Bu durumda rüya sahibine girdiği kul hakkı sebebiyle bir ikaz mahiyetindedir.

Rüyada Kovulmak

Rüyada kovulmak zannedildiği gibi olumsuz bir mânâya sahip değildir. Rüyada kovulduğunu gören kişi, yeni bir yola çıkar. Bu yol onun için bir başlangıçtır. Kısmetinin arttığı, nasibinin bollaştığı bir başlangıç neticesinde arzu ettiği şeylere kavuşur.
Bu rüya, büyük bir şans kapısının aralanacağını ve kişinin bir kazanç elde edeceğini, hatta çok büyük başarılar elde edeceğinin habercisidir. Daha çok kişinin kariyeriyle ilgili güzel gelişmelerin işaretidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

EroL Büyüksayar

Rüyada arkadaşlarla beraberiz bir ortama gidilecek fakat ortamı düzenleyen söz sahibi oLan kişi bana sen gelmiyorsun diyor ben de ona kızarak neden ben diyorum . Tamam öyleyse bundan sonra görüşürüz madem , gün gelir ben de seni istemem diyerek sitem edip ayrılıyorum . O kişi altın saat ve yüzüğünü orda düşürdü ben de ona farkettirmeden alıp uzaklaştım . Yolda giderken büyük bir yılan gördüm ve korktum ama yılan bana sadece baktı hiç saldırmadı . Daha sonra aynı arsa’da başka bir büyük yılan gördüm o da çöreklenmiş duruyor fakat hareketsiz duruyordu o da bana saldırmadı . Ordan geçen bir tanıdığı gördüm o da bana yılan büyük mü küçük mü diye sordu . Ben de yılanı gösterdim fakat bu kez yılan uzaklaşarak ilerliyordu . Daha sonra beni dışlayan ortama geldiğimde orda bana en yakın olan iki kişi aynı yerde oturuyordu ve diğerleri yoktu . Ben de onlardan bana çok yakın olanına benim dışlanmama neden tepki vermediğini sordum sen şerefsiz misin beni savunmadan durdun dedim . Hiç cevap vermedi fakat yanındaki arkadaş bana tepki göstererek seni savunmak zorunda değiliz dedi ve ben de ona tokat attım.