Rüyada Dişçiye Gitmek

Rüyada dişçiye gitmek; kişinin birtakım ailevi problemler yaşadığı, aile bireylerinden biri veya birkaçı ile ilgili anlaşmazlıklardan kaçamadığı şeklinde açıklanır. Rüyada görülen dişler aileye simgedir dolayısı ile rüyada dişçiye gitmek de aile hayatındaki değişikliklere işaret sayılır. Kişinin rüyasında dişçiye gittiğinin görülmesi de sorunların yoğun olduğuna yorumlanır.
Rüyada dişçiye gitmek; kişinin büyük bir stres altında olup zor bir süreçten geçtiğine göstergedir. Kişinin kendi ailevi problemleri yüzünden maddi manevi zorluklar yaşadığına tabir edilir. Rüyada dişçiye gitmek de bu problemlerini aşmak için girişimde bulunmaya yorulur. Kısa süreli bir tedavi ile engeller aşılacak dert kalmayacaktır.

Rüyada Dişçi Görmek

Rüyada dişçi görmek; yardımına ihtiyaç duyduğunuz yakın bir dostunuz olarak yorumlanır.

Rüyada Dişçi Koltuğuna Oturmak

Rüyada korkarak ve tedirgin bir şekilde dişçi koltuğuna oturduğu görülüyor ise temkinli hareket etmeye, aileden sır vermemeye, ketum karaktere tabir edilir. Rüyada dişçi koltuğuna oturup da diş muayenesi yaptırmak da bir uzman desteği ihtiyacında olunduğuna işaret eder.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada üst dişler baba tarafı alt dişler ise anne tarafına ait bireylere mahsus olarak sıralanmış sembollerdir. Azı dişleri aile büyükleri, öne doğru da hala, amca, dayı, teyze şeklinde devam eder. Rüyada diş çektirmek, aileden birinin yitirilmesi ile yorumlanır. Çekilen dişin işaret ettiği aile bireyi ölür, birden fazla diş çekimi görülmesi ise kaza ve facialara yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın