Skip to Content

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüyada doğum sancısı çekmek kişinin dertlerinden ve tasalarından kurtulmasına az kaldığına işaret eder. Rüya sahibinin geçtiği sıkıntılı süreçten biraz daha sabrederek kurtulacağını, bu zorlu zamanı atlattıktan sonra karşısına mutluluğun ve huzurun çıkacağını işaret eder. Kişinin hayallerinin gerçek olmasına çok az zaman kaldığını sonrasında bütün sorunların ardı ardına çözüleceğini işaret eder.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yapmak maddi rahatlığa yorulur. Kişinin kısa zaman sonra borçlarını ödeyeceğini ve maddi açıdan hiç sıkıntı yaşamayacağı bir döneme gireceği manasına gelir. Ayrıca rüyada doğum yapmak tanışılacak yeni bir kısmete ya da evliliğe de yorulur. Rüyada doğum yaptığını gören kişi erkek ise hastalık manasına gelir. Rüyada sağlıklı bir çocuğu doğurduğunu gören kişinin hayatında köklü ve büyük, mutlulukla sonuçlanacak değişimler yaşanır. Çirkin bir bebek doğurduğunu gören kişiyi ise hüzün beklemektedir.

Rüyada Kız Çocuğu Doğurmak

Rüyada kız çocuğu doğurmak bir müjdeye, mutluluğa ve sevince delalet eder. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir kişi ile yakın zamanda tanışacak demektir. Hamile bir kişinin rüyasında kız çocuk doğurması gerçek hayatta doğuracağı erkek çocuğa işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Rüyada erkek çocuk doğurmak maddi açıdan rahat etmeye ve kişinin alacağı terfiye, yükselecek makamına delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin hep istediği bir hayatın yakın olduğu anlamına gelir. Hamile bir kişinin rüyasında erkek çocuğu doğurduğunu görmesi bu kişinin bir kız çocuğu olacağı anlamına gelir.