Rüyada Dolu Görmek

Rüyada dolu görmek hayra yorulmaz. Zengin kişilerin zenginliğinin artacağına ancak fakirlerin daha da kıtlıkta olup büyük sıkıntılarla karşılaşacağına delalet eder. Güçlü kişilerin gücünün her geçen gün artacağına ancak dar gelirlinin daha kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek

Rüyada dolu yağdığını görmek rüya sahibinin başına kötü şeyler geleceğine, uğursuzlukların kapısını çalacağına delalet eder. Kişinin çalışmalarının karşılığını maddi ve manevi yeterince alamayacağına delalet eder.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek, yağmur az ise hayra ve güzelliğe, yakında gelecek hayırlara ve mutluluklara işaret ederken; sağanak ve şiddetli yağmur maddi olarak gelecek zarara işaret eder. Rüyada hanenin içine yağan yağmur ise hane içinde yaşanacak sıkıntılara ve zorluklara delalet eder.

Rüyada Sel Görmek

Rüyada sel olduğunu görmek kişiye gelecek uğursuzluk ve sıkıntı şeklinde yorumlanır. Kişinin etrafında bulunan yakın dostlarının bir olarak kötülük planladıkları şeklinde de yorulur.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek hayırlara yorulur. Kar görmek müjdelere ve mutluluğa delalettir. Rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine, her şeyin yolunda ve istediği gibi gideceğine, mutsuzlukların ve sıkıntıların geride kalacağına yorulur. Ancak rüyada zamanında yağmayan karı görmek bu yorumların tam tersi şeklindedir. Kişinin hayatında yaşayacağı olumsuzlara ve talihsizliklere yorumlanır.

Rüyada Tipi Görmek

Rüyada tipi görmek hayırlara yorulur. Rüya sahibine gelecek güzelliklere, bolluğa, berekete ve huzura işaret eder. Rüyada aniden başlayan tipi ise kişinin hayatında karşılaşacağı olumsuzlukların yakın olacağı şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın