Rüyada Dilek Dilemek

Rüyada dilek dilemek hayra ve güzelliklere yorulur. Kişinin beklediği güzel şeylerin hayatında bir bir gerçekleşeceği, hayallerinin gerçek olacağına, maddi beklentilerinin yerine geleceğine, mutluluğun, şansın ve huzurun rüya sahibinin tüm hayatına hakim olacağı manasına gelir. Ayrıca rüyada dilek tutmak duaların kabulüne, olumsuzlukların ortadan kalkmasına ve mutlu günlere delalet eder.

Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tutmak

Rüyada yıldız kayarken dilek tuttuğunu görmek kişinin ardı sıra gelecek şansına delalettir. Kişinin her daim yakalayacağı mutluluğa ve nail olacağı sevince delalet eder.

Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua etmek hayra yorulur ve rüya sahibinin uzun zamandır gerçekleşmesini istediği şeylerin hayatında tüm güzellikleriyle beraber yerini alacağı manasına gelir. Bazılarına göre bu rüya kişinin büyük yöneticiler tarafından övüleceğine, dualarının kabul olacağına, bazen de kişinin gerçek hayatta yapması gereken ibadetlere kılacağı namaza, etmesi gereken dualara, Allah’a yakın olması için bu rüyanın bir işaret olduğuna delalet eder.

Rüyada Camide Dua Etmek

Rüyada camide dua etmek rüya sahibinin pişman olacağı bir işe girişeceği, sonrasında çok büyük suçluluk duygusu yaşayacağı manasına gelir. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin işleyeceği büyük bir günah sonrası yaşayacağı pişmanlık ve sıkıntı, iç hesaplaşmasından kurtulamaması şeklinde de yorumlar.

Rüyada Karanlıkta Dua Etmek

Rüyada karanlıkta dua etmek kötü, anlayışsız ve zalim bir yöneticiye delalet eder. Bu kişi çalışanlarına emeğinin karşılığını vermeyen, onlarını sömüren ve eziyet eden biri olarak tanımlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın