Rüyada Develer Görmek

Develer çöl toprakların en eski ulaşım aracı olmasının yanında dayanıklılığın ve sükûnetin de en önemli simgeleri olagelmiştir. Rüyada develer görmek de bu bakımdan rüya sahibinin yakın bir gelecekte hayırlı bir iş için yollara düşeceğine dalalet eder. Yolun uzun ya da kısa olduğuna dair bir ölçüt bilinmezken yol her ne kadar zorlu olursa olsun hayrı kendisine amaç edindiği için rüyayı gören kişi için kolaylıkla aşılacaktır.

Aynı halde rüyada bir deve sürüsünü su içerken görmek de çalışma hayatında bolluğun ve bereketin sürdüğü ve işlerin rayında gittiğinin bir alameti sayılır.

Rüyada Deveye Binmek

Rüyasında deveye bindiğini gören kimseler için yapılan tabirler rüya sahibinin medeni haline göre değişkenlik göstermektedir. Rüya sahibinin bekar olması durumunda deveye binmek hayırlı ve huzur dolu bir evliliğin ufukta göründüğünde, eğer bekarsa rızkın artacağı ve bu hayırlı kazancın yine hayır işlerinde harcanacağına dalalet eder.

Rüyada Dişi Deve Görmek

Rüyada dişi bir deve gören kişi kadın ya da erkek olsun bir çocuğunun doğacağını düşünebilir. Bu da yine rüya tabirinin bereketi işaret ettiği anlamına gelir. En sık tabir edilen rüyalardan olmakla beraber aynı zamanda hayırlı sonuçlar veren rüyalar içinde en belirgin olan yorum cömert olunduğu yönündedir. Rüyada develer görmek zenginliğin ve bereketin hayır yolunda harcanacağı ve ebedi alemde yaratıcı tarafından takdire nazır olunacağı anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın