Skip to Content

Rüyada Dikenli Tel Görmek

Hayırla tabir edilen bir rüya olmakla beraber rüyada dikenli tel görmek bir dönem zahmet çekilecek işlerde en nihayetinde başarıya ulaşmak esastır. Kazançların helal bir şekilde rüya sahibine döneceğine dalalet eden bu rüyada çok zahmet içeren işlerin ve bu işlerin yapıldığı günler içerisinde kişinin çaresizliğe şükürle karşılık vermesi gerekir.

Diğer taraftan manevi yönden zengin kişiler için hatasız kulun olmadığı dünya hayatında işlenen bir günahın tövbeyle sonuçlandırılması yine hayır nasip edecek ve rüyasında dikenli bir tel görmenin tabiri de gerçek hayatta bu yönde sonuçlanacaktır. Bedeni yorgunluğun yanı sıra ruh yıpranmışlığının da usule uygun atlatılmasının bir sonucu olarak rüyada dikenli tel görmek kişinin sıkıntılarının son bulacağını ifade etmektedir.

Rüyada Dikenli Tellerle Çevrili Bahçe Görmek

Hiçbir güzelliğin tepeden inmediği ve kolay kazanılmadığı varsayıldığında borçlanmaların, uzun süren çalışma saatlerinin kişiye rızık bakımından dönüşü de bereketle sonuçlanır. Böyle kimseler için sıkıntılar ve üzüntüler dünyevidir ve elbette zaman içerisinde geçicilik özelliğini taşırlar. Fedakarlığın yanında mütevaziliğin de gerektiği durumlar adına üzerinde baskı hisseden rüya sahibinin şükretmesinin olumlu sonuçlanacağı söz konusu rüya için geçerli olan yorumlar arasında yer alır.

İş hayatı için düşünüldüğünde de girişilen ortaklıkların ve atılan adımların hayır ve hasenat ile başarılacağı söz konusudur. Aile hayatındaki değişimler ise bu anlamda iyi geçim ve bereket ile nihayet bulacaktır.