Rüyada Devekuşu Görmek

Bolluk ve bereketle müjdelenen bir rüyadır. Rüyada devekuşu görmek rüya sahibinin maddi açıdan hiç darlık çekmeyeceğine, refah düzeyi yüksek bir hayata sahip olmasına delalettir. Parasal durumunun iyi olmasının, rüya sahibinin neredeyse tüm dertlerinde bir kurtarıcı görevi göreceği rivayet edilir.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Farklı tabirlere sahip bir rüyadır. Bazı tabircilere göre tavus kuşu rüya sahibinin hayatındaki iyi huylu, ahlak sahibi bir kadını işaret ederken, bazı tabircilere göre ise insanları maddi varlıklarına göre seçen, açgözlü bir kadını işaret eder. Rüyalar sadece ilk hatırlanan unsurlar üzerinden araştırıldığında tam olarak doğru bir yoruma sahip olamazlar. Hatırlanabilen tüm unsurların araştırılması ve bir bütün olarak yorumlanması nispeten daha doğru bir tabir elde edilmesine yardımcı olur.

Rüyada Erkek Tavus Kuşu Görmek

Erkek tavus kuşları tüylerinin güzellikleri ile dikkat çekseler de rüyada erkek tavus kuşu görmek daha çok irade ve güç sahibi, prensipleri olan nüfuslu bir kimseyi tabir eder. Rüya sahibinin hayatındaki bu kişinin rüya sahibine desteği, onu daha iyi bir konuma taşıyacaktır.

Rüyada Yavru Tavus Kuşu Görmek

Rüyasında yavru tavus kuşu gören kimsenin çocuklarından yana yüzünün güleceği rivayet edilir. Rüyada yavru tavus kuşu rüya sahibinin evlatlarını tabir ettiğinden rüyanın detayları büyük önem taşır. Daha doğru bir rüya tabirine ulaşabilmek için rüyadan hatırlanan her detayın tabirinin araştırılması ve rüya sahibinin kendi durumunu ve karakterini göz önüne alarak bu tabirleri birleştirmesi gerekir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın