Rüyada Hapse Girdiğini Görmek

Kişinin sağlık açısından problemi olmadan uzun bir hayat süreceğini gösterir. Rüyada hapse girdiğini görmek rüya sahibinin kısmetli bir hayatı olduğunu ve şansının açık olduğunu gösterir. Hasret çektiğiniz dostlarla güzel bir toplantı yapacak ve sevdiklerinizle mutlu olacaksınız. Bazı rüya tabircileri ise bu rüyayı kişinin borç altına gireceğini ve maddi zarara uğrayacağını gösterir. Engelli bir yaşamınız olacak ve bu durumdan çıkmak için uzun bir müddet mücadele vereceksiniz.

Rüyada Kendini Hapiste Görmek

Yaptığı hatalardan pişman olan birini işaret eder. Rüyada hapse girdiğini görmek rüya sahibinin dünya işleri ile uğraşacağını gösterir. İftiraya uğrayabilir ya da iş arkadaşları kendisine oyun düzenleyebilir. Çevresinde kötü niyetli kişiler çoktur. Rüya sahibinin kuyusunu kazdığı gibi mutluluğuna da engel oluyorlar.

Rüyada Hapis Cezası Aldığını Görmek

Rüya sahibi tüm sıkıntılarından kurtulacak ve zahmetsizce düzenini kuracak. Mutlu haberler alacağı gibi bu haberlerle iş yaşamını da düzene sokacak. Olumsuz açıdan bu tarz rüya görmek uğursuzluğa işarettir. Aksi giden işlerin olduğunu gösterir. İş yaşamında bazı pürüzler çıkacak.

 Rüyada Hapisten Kaçmak

Hapisten kaçan kimse bazı sorumluluk altında kendini bulacak. Hayatını sınırlandıran kişiler var. Sıkıntılı durum içinden hemen çıkması güç birini temsil eder. Yakın çevrenizden bazı kişiler sizden yardım isteyecekler. Rüyayı gören kişiye biri gizliden aşıktır. O kişi ile yakında tanışacaktır. Kısmetlerinin artacağı bir döneme giren rüya sahibi elindeki imkanları da iyi değerlendirecek.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın