Rüyada Deri Yüzmek

Rüyada deri yüzdüğünü görmek, rüya sahibi­nin eline mal geçeceğine işarettir şeklinde tabir edilir. Bazen de, deri yüzdüğünü görmek, önemli işler yapmaya ve halk arasında iyi tanınmaya işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyasında bir kimsenin derisini yüzdüğünü görmek, rüyayı gören kimse, yüzdüğü kimsenin malını elinden alır veya alacağına işarettir şeklinde tabir olunur.

Rüyasında başka birinin kendisini (rüyayı göreni) yüzdüğü­nü görmesi, rüyayı görenin malını derisini yüzen kişinin alacağına, el koyacağına işarettir.

Deri yüzmenin iki şekilde yorumu daha vardır: Bunlardan biri mazlum olmak (zulme ve haksızlığa uğramakla), İkincisi de mücrim, yani günahkarlık, günah işlemekle yorumlanır.

Rüyasında birisini yüzülmüş olarak görmek, mal kaybı, malın gitmesine işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında sağ elinin derisini yüzdüğünü görmek, rüya sa­hibi erkek kardeşinin malını gasp eder veya gasp edip elin­den alacağına işaret eder şeklinde tabir olunur.

Rüyasında sol elinin derisini yüzdüğünü görmek, kız karde­şinin malını gasp etmeye, elinden almaya veya alacağına işarettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Ferhan prker

Ben rüyamda iki kadının derisini yuzüldügünü gürdüm ben birisinin yanımdaki arkadaşta biirisinin derisini yüzüyorduk benim derbisini yüzdüğüm bayanın daha tam kafası kesilmemiş olduğunu anladın o anda yanımdaki ne dedim sen bunun kafasını daha kesmemişsin diye oda kafasını tam kesmeye geldi ve Benin o an uykudan uyandım ama derileri yüzerken nedenlerinin bayan bedeni olduğunu görüyor ve deri yüzmeyide normal bir hayvanın derisinin yuUldugu gibi tuzuyorduk

Ferhan prker

Bana cevabini. Yazarsanız memnun olurum

Ferhan prker

Çok güzel bir site Allah razı olsun