Skip to Content

Rüyada Denizde Balık Görmek

Rüyada denizde balık görmek, kişinin kısmetli biri olduğuna işaret eder. Fakat kısmetlerini ve karşısına çıkan şanslarını iyi değerlendiremediği için sonucun hep hüsran olduğuna delalettir. Eğer rüya sahibi isterse başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Yeter ki istesin, çok çalışsı ve çabalasın, ardından her şey çorap söküğü gibi gelecektir. Rüya sahibinin cesur davranıp adım atması gerekmektedir.

Denize Balık Sürüsü Görmek

Kişi rüyasında balık sürüsü gördüyse başarı artık onun da kapısını çalacak demektir. Ancak önemli olan rüya sahibinin istemesi, ısrarcı olması ve çok çalışmasıdır. Bunları yaptığı takdirde hem maddi hem de manevi anlamda her zaman kazanacak ve bereketi bol olacaktır.

Balık Tutmak

Rüyasında balık tuttuğunu gören kimsenin şansı hep açık rızkı da bol olacak demektir. Girdiği her işte başarıyı yakalayacak olan rüya sahibi yaptığı işlerin sonunda oldukça kar edecek ve hayatı bolluk bereket içinde geçecektir. Ayrıca kişi mesleği ile ilgili olarak da yakın zamanda bir dönüm noktası yaşayacaktır.

Balık Gibi Yüzmek

Bir kimsenin rüyasında balık gibi yüzdüğünü görmesi o kişin bazı sanatsal yetenekleri olduğu anlamına gelir. Hatta öyle ki, bu yetenekleri sayesinde hayatını kazanan kişinin ailesini de bu yolla geçindirdiğini söylemek mümkündür. Rüya sahibinin ilgi alanları ve becerileri üzerinden kendine bir iş kolu yarattığını ve tüm giderlerini buradan kazandığı para ile karşıladığını söylemek mümkündür.