Rüyada Denizaltı Görmek

Rüyada denizaltı görmek, aslında kişinin her zaman rahatlığının ön planda olması anlamına gelir. Mesela iş hayatı da dâhil olmak üzere kendini çok fazla yormadan masa başında oturarak stres yaşamadan para kazanması anlamına gelir. Her şeye gülüp geçecek kadar kendini iyi hisseden rüya sahibi için hayat hep güzeldir.

Denizaltına Binmek

Kişi rüyasında bir denizaltına bindiğini görüyorsa, bu onun hayatıyla ilgili bazı önemli kararlar alacağı anlamına gelmektedir. Örneğin uzun süredir kararsız kaldığı bir konu hakkında artık net bir karar verecek ve hem özel hayatını hem de iş hayatını bir düzene sokacaktır. Hatta kendine güvenle iş hayatında yeni adımlar atacak ve bu adımların sonunda başarılı olarak işlerini büyütecektir.

Batmış Bir Gemi Görmek

Eğer rüyanızda batmış bir gemi görüyorsanız bu hayatınızın düze çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı tüm sıkıntıları ve dertleri geride bırakacağı ve artık hayatını yoluna koyacağı anlamına gelir.

Çapa Görmek

Bu rüya aslında rüya sahibinin boş hayaller peşinde koştuğuna işaret eder. Sürekli karar değiştiren ve aklına esen her hayalin peşinden koşarak sonunda hayallerinin yıkıldığına işaret eder. Rüyasında çapa gören kişi sürekli olarak karmaşık duygular yaşıyor demektir. Üstelik yaşadığı bu duygular kendisine dahi inandırıcı gelmezken, beslediği bu duygulardan yana iyi bir karşılık bulamayacaktır. Günün sonunda yine boş hayallerden elinde kalan hayal kırıklıkları ve üzüntüden başka bir şey olmayacaktır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Tuğba Kaya

Merhaba , rüyamda kocaman kuşburnu dolu ağaçlar gördüm ve avuç avuç topluyordum. Sonrasında berrak bir deniz ve kıyıya yakın 3 gemi gördüm ve ben denizin üstünde yürüyerek 3 üne de binip indim ve yürüyerek kıyıya çıktım ama islanmadim. Sonra 3 sirt çantası vardı sırtıma 3 unu de taktım bir bıçak vardı keskin onuda kimse görmesin diye arkama saklayıp akrabalar karşımdaydı onlara doğru yürüdüm. Bir başka rüyamda oructum eşim yanımda oturuyordu oğlum bize doğru geliyordu elimde büyük bardak şu vardı bende içiyordum sonra eyvah oructum diyerek çıkartıp ağzımı temizliyirdu. Başka bir rüyamda oğlumla luna parktayiz ucan birşeye biniyoruz sonra oglumunki duruyor o iniyor benim ki durmuyor bir yükseliyor bir iniyor sonra o aşağı yaklaşınca ben atlayıp kurtulup oğluma sariliyorum sonra bindiğim şey parçalanıyor . Hemen kendimi denizin altında buluyorum ve denizaltisini yukarı itip cikariyorum