Rüyada Denizaltı Görmek

Rüyada denizaltı görmek, aslında kişinin her zaman rahatlığının ön planda olması anlamına gelir. Mesela iş hayatı da dâhil olmak üzere kendini çok fazla yormadan masa başında oturarak stres yaşamadan para kazanması anlamına gelir. Her şeye gülüp geçecek kadar kendini iyi hisseden rüya sahibi için hayat hep güzeldir.

Denizaltına Binmek

Kişi rüyasında bir denizaltına bindiğini görüyorsa, bu onun hayatıyla ilgili bazı önemli kararlar alacağı anlamına gelmektedir. Örneğin uzun süredir kararsız kaldığı bir konu hakkında artık net bir karar verecek ve hem özel hayatını hem de iş hayatını bir düzene sokacaktır. Hatta kendine güvenle iş hayatında yeni adımlar atacak ve bu adımların sonunda başarılı olarak işlerini büyütecektir.

Batmış Bir Gemi Görmek

Eğer rüyanızda batmış bir gemi görüyorsanız bu hayatınızın düze çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı tüm sıkıntıları ve dertleri geride bırakacağı ve artık hayatını yoluna koyacağı anlamına gelir.

Çapa Görmek

Bu rüya aslında rüya sahibinin boş hayaller peşinde koştuğuna işaret eder. Sürekli karar değiştiren ve aklına esen her hayalin peşinden koşarak sonunda hayallerinin yıkıldığına işaret eder. Rüyasında çapa gören kişi sürekli olarak karmaşık duygular yaşıyor demektir. Üstelik yaşadığı bu duygular kendisine dahi inandırıcı gelmezken, beslediği bu duygulardan yana iyi bir karşılık bulamayacaktır. Günün sonunda yine boş hayallerden elinde kalan hayal kırıklıkları ve üzüntüden başka bir şey olmayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın