Rüyada Dekolte Görmek

Rüyada dekolte görmek, kişinin hiç beklemediği anda hoş olmayan bir durum yaşaması ve bunun herkes tarafından duyulması anlamına gelir. Özellikle de rüyayı gören kişi bayan ise, bu onun hakkında aslı astarı olmayan söylemlerin yapılması ve sırf bu asılsız dedikodular yüzünden ailesi ile arasında problem yaşanmasına delalettir. Rüyada dekolte görülmesi, aslında ne şekilde görüldüğüyle de yorumlanabilir. Mesela elbisede gördüyseniz bu neredeyse hayatınız boyunca sıkıntılı dönemleri hatırlamanız demektir.

Dekolteli Elbise Giymek

Rüya sahibi bacak dekolteli bir elbise giydiğini görüyorsa, bu onun etrafındaki düşmanlarından bir zarar göreceği ve bunun etkisini uzun süre yaşayacağına işaret eder. Fakat dekolteyi göğüs kısmında gördüyse, bu rüya sahibinin bencil bir yapısı olduğuna ve insanlara karşı hoş olmayan tutumları yüzünden hayat boyu yalnız kalacağına işarettir.

Dekolte Gömlek Giymek

Sırt kısmında dekoltesi olduğunu gören kişi için iş hayatında sorunlar yaşayacağına delalettir. Hatta bu sorunlar işten ayrılmaya kadar varabilir. Fakat gömleğin dekoltesini göğüs kısmında görüyorsa bu da aşk acısı ya da evli ise boşanma gibi olayların habercisi olabilir. Bütün bunların sonunda rüya sahibini bazı ruhsal çöküntülerin beklediğini de söylemek gerekir.

Dekolte Etek Giymek

Kişi rüyasında bol dekolteli bir etek giydiğini görüyorsa, bu onun söz dinlemeyen bir yapısı olduğuna işarettir. Özellikle de evliyse kocasının hiçbir sözüne kıymet vermediği ve burnunun dikine gittiğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın