Rüyada Damadını Görmek

Rüyada damadını görmek, o kişinin içinde Allah korkusu olduğu ve imanını sonuna kadar yaşadığı anlamına gelir. Aynı zamanda bu kişinin son derece güvenilir, dürüst ve yalansız biri olduğunu da gösterir. Bu rüya, rüya sahibinin asla ve asla haram lokmaya el uzatmadığına ve her zaman helalden yana olduğuna da işaret eder.

Damadını Ölmüş Görmek

Bir kişi rüyasında damadının öldüğünü görüyorsa bu onun tam tersine refah içinde yaşadığına, işlerinin yolunda gittiğine ve rızkının da bol olduğuna işarettir. Var olan düzeninin aile ve iş hayatının günden güne iyi olduğuna delalet eder. Eğer rüyayı gören kişinin gerçekten de bir damadı var ise, bu rüyayı direkt onun üzerinden yorumlamak gerekir.

Damadını Hasta Görmek

Eğer kişi rüyasında damadını hasta olarak görüyorsa bu tam tersine yorumlanır. Yani damadının sağlığı ve sıhhati gayet yerinde demektir. Tabi bütün bunlara rağmen rüya sahibinin gerçekte bir damadı yoksa o zaman rüyayı direkt olarak kendisine yorumlamak gerekir.

Damadını Öpmek

Rüya sahibinin varsa damadından yoksa da ilerleyen zamanlarda damadı olacak kişiden beklediğinden fazla sevgi, saygı ve hürmet göreceği anlamına gelir. Kişinin damadını öptüğü bir rüya görmesi hali hazırdaki damadından ya da damadı olacak kişiden her zaman memnun olacağı ve onunla iyi geçinip hiçbir sorun yaşamayacağı anlamına gelir. Bir bakıma böyle bir rüya gören kişinin damadından her daim razı olacağı anlamına da gelmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın