Rüyada Dalga Geçmek

Rüyada dalga geçmek, rüya sahibinin bugüne kadar dalga geçip hor gördüğü kişilerden daha kötü durumlara düşeceği anlamına gelir. Çevresindeki herkesle umarsızca dalda geçip alay eden rüya sahibinin başına gelecek olan sıkıntılı bir olay sonrası gülünecek hale düşmesidir. Kendini adeta dev aynasında gören rüya sahibinin her zaman büyük laflar ettiği ve günü geldiğinde ettiği bu büyük lafların altında ezileceğine delalet eder.

Kendisiyle Dalga Geçildiğini Görmek

Bu rüya kişinin aslında içinde bulunduğu durumdan bir türlü memnun olmadığı, yaşadığı hayattan hep şikâyet ettiği ve bu yüzden güzel anları dahi kaçırdığına işarettir. Şikâyet etmekten anın tadını bir türlü çıkaramayan ve hep daha fazlasını isteyen bir kişi anlamına gelen bu rüya kişinin gereksiz harcamalar yaparak sonunda zor durumda kalacağına da işarettir.

Biriyle Dalga Geçildiğini Görmek

Böyle bir rüya gören kişinin her daim haksızlıkların karşısında dimdik durduğu anlamına gelir. Temiz kalpli, hem kendi hakkını hem de çevresindekilerin hakkını savunan ve asla adaletsizliğe pabuç bırakmayan bir kimsedir. Bu rüyayı gören kişi bir işyeri sahibi ise ve çalışanları var ise, onlara karşı her daim adaletli ve hak yemeyen bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyasında başka biri ile dalga geçildiğini gören kişi aynı zamanda bir işe kalkışırken her ayrıntıyı düşünür ve ince eleyip sık dokur. Bu sayede sürekli olarak etrafında kendisini çekemeyen insanlara karşı da her daim örnek bir kişilik sergiler.Rüyasında başka biri ile dalga geçildiğini gören kişi aynı zamanda bir işe kalkışırken her ayrıntıyı düşünür ve ince eleyip sık dokur. Bu sayede sürekli olarak etrafında kendisini çekemeyen insanlara karşı da her daim örnek bir kişilik sergiler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın