Rüyada Deprem Yaşamak

Rüyada deprem yaşamak, rüya sahibinin hayatının beklemediği bir anda tamamıyla değişeceğine delalet eder. Üstelik bu değişim sadece özle hayatı ile ilgili değil, iş hayatı ile ilgilidir. Bu tarz rüyalar diğer taraftan kişinin işlediği günahların ve hatalarının karşılığı olarak Allah’ın öfkesini gösterme biçimi olarak da yorumlanabilir. Rüya sahibine bir tür uyarı niteliğinde düşünülebilir.

Depremde Yıkılan Bina Görmek

Eğer rüyanıza deprem sebebiyle yıkılan binalar görüyorsanız, bu iş hayatınızda son geldiğinize işaret eder. Yani herhangi bir sebepten ötürü iş hayatınızı sonlandıracaksınız demektir. Öte taraftan rüya sahibi evli ise, eşinden ayrılma yoluna gideceği şeklinde de yorumlanabilir. Fakat bu rüyada sadece binanın çatısı yıkılıyor gerisi ayakta kalıyorsa, bu defa rüya sahibinin taşınacağı ve kendisine başka bir yerde yeni bir düzen kuracağı anlamına gelir.

Yıkılan Binadan Kurtulmak

Kişi rüyasında depremde yıkılan bir binadan sağ olarak kurtulduğunu görüyorsa, gerçek yaşamda da artık düze çıkacağı anlamına gelir. Borçlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden sıyrılarak artık refaha ereceği ve huzuru bulacağı günler yakın demektir. Fakat yıkılan binadan sadece kendi çabası ile değil çevredekilerin yardımları ile kurtuluyorsa o zaman ummadığı bir yakınından ciddi bir yardım görecek demektir.

Bütün Binaların Yıkıldığını Görmek

Eğer rüyanızda depremde bütün binaların yıkıldığını görüyorsanız, o zaman ailenizden bir büyük ile sorun yaşayacağınız ve sıkıntılı günler içerisine gireceğiniz anlamına gelir. Aynı rüya içerisinde yıkılan binaların altında çokça insanın öldüğünü görüyorsanız o zaman ülke olarak sıkıntılı günlerinde yaşanacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın