Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ruyalar/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Rüyada Demir Merdiven Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Demir Merdiven Görmek

Rüyada görülen merdivenler çoğu kez hayatınızdaki bir hedefe ilerleme, bulunduğunuz pozisyon veya yaşam şartlarınızda gerileme ya da aşamalı bir hayat yolculuğunu ifade eder. Rüyada demir merdiven görmek rüyanın diğer objeleri ile birlikte değerlendirilmesi gereken çok ilginç ve fantastik bir rüya olabilir.

Rüyada Demir Merdivende Oturmak

Bu rüya sizin için zor bir karar sürecini ifade eder. Bulunduğunuz durumda durup düşünmeniz gereken zor bir olay, tutum, yanlış bir davranış ya da önünüzdeki fırsatları nasıl değerlendirmeniz gerektiği ile ilgili bir safhaya ihtiyacınız olduğunun ifadesidir. Eğer rüyanızda oturduğunuzu gördüğünüz demir merdivende yanınızda ailenizden veya yakınlarınızdan biri varsa bu konu onları da ilgilendiriyor anlamına gelir. Yabancı biri varsa desteğini alacağınız birine işaret eder.

Rüyada Demir Merdivenden Çıkmak

Rüyada demir merdiven; temkinli, sağlamcı bir karakteriniz olduğunu gösterir. Kendinizi demir bir merdivenden çıktığınızı gördüğünüz rüya, sağlam adımlarla ilerleyeceğinizi, her adımınızı attığınızda zor bir işin üstesinden geleceğinizi ya da karşınıza çıkacak önemli iş fırsatlarını değerlendireceğinizi anlatır.

Rüyada Demir Merdivenden İnmek

Rüyada görülen demir elementi gücü ve iyi yaşam şartlarınızı ifade eder. Rüyada demir merdivenden indiğinizi görmeniz hayatınızda bir süre için gerçekleşecek pozisyon değişikliğini, geri adım atmayı gerektirecek bir durumla karşılaşacağınızı veya maddi bir kayba uğrayacağınızı işaret edebilir. Rüyanızda bu demir merdivenden hızlı adımlarla ya da yavaş adımlarla inişinize göre daha hızlı veya yavaş gelişecek olaylar bekleyebilirsiniz.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

D

D harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste