Skip to Content

Rüyada Evli Olmak

Rüyada evli olmak, rüyayı gören kişi bekar ise iş hayatında oldukça büyük başarılara imza atacağına, mevki ve mertebe sahibi olacağına, aile hayatında da huzurlu ve mutlu olmaya delalet edip aynı zamanda sosyal yaşam içinde saygı değer ve arınılan bir isim haline gelmeye yorumlanır.  Rüyayı gören kişi evli bir kimse ise yakın zaman içinde müjdeli bir haber almaya, sağlıklı ve bereketli bir avlat sahibi olmaya da delalet eder.

Rüyada Bir Başkası ile Evli Olduğunu Görmek

Rüyada bir başkası ile evli olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kadın ise yakın zaman içinde hanesine girecek olan bebeğe delalet eder. Bu bebek sayesinde hanede bolluk ve berekettin yaşanacağına tabir olunur. Aynı zamanda iş hayatında elde edilecek olan başarılara da yorumlanır. Rüyayı gören kişi erkek ise yakın zamanda sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile içinde çıkacak olan huzursuzluklara ve tartışmalara delalet eder.

Rüyada Akraba ile Evlendiğini Görmek

Rüyada akraba ile evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında borç sebebi ile yaşadığı sıkıntıyı ya da yapacağı atılım için gereken maddi menfaati birisinden alacağı borç sayesinde giderecek olmaya delalet eder.

Rüyada Sevgili ile Evli Olduğunu Görmek

Rüyada sevgili ile evli olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda hem iş hem de aile yaşamında çok güzel günler geçireceğine, mutlu günlerin yakın olduğuna delalet eder.