Skip to Content

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda karşısına çıkacak olan fırsat ve menfaatte delalet eder. Evli birisinin evlendiğini görmek iş hayatında veya maddi anlamda elde edilecek olan kısmet ve fırsatlar olarak yorumlanıyor. Borçlu olan ya da maddi anlamda sıkıntı çeken bir kimsenin bu rüyayı görmesi yakın zamanda borcunu ödemeye ve maddi anlamda rahatlamaya delalet eder. Evli bir kadının tanımadığı bir adam ile evlendiğini görmesi aile yaşamında tadılacak mutluluğa ve huzura yorumlanırken tanıdığı bir kimse ile evleniyor olduğunu görmesi ise o kimseden yardım almaya delalet eder.

Rüyada Evli Bir Erkeğin Evlendiğini Görmesi

Rüyada evli bir erkeğin evlendiğini görmesi, tanımadığı bir kimse ile bu evliliğin olduğu durumda makam ve mevki olarak yorumlanırken aynı zamanda yeni bir işe girmek olarak da tabir olunur. Rüyada görülen kadın temiz ve ahlaklı bir kadın ise rüya sahibini işi de bir o kadar hayırlı ve güzel olur. İffeti olmayan ve içinize sinmeyen bir evlilik yapmak ise işinizin de aynı şekilde olacağına yorumlanır.

Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giydiğini Görmesi

Rüyada evli birisinin gelinlik giydiğini görmesi, rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına mutlu olacağına, muradına erecek olmaya delalet eder. Gelinlik eski ya da kirli ise alınacak olan üzücü habere delalet eder.

Madam

Wednesday 28th of October 2020

Ruyada halamin gercekde evli oldugu kisiyle değilde baska biriyle evlenib yasadigini gordum. Gercek hayatdaki cocuklarindan sadece iki kizi onunla birlikde yasiyordu. Ve baska cocuklarida vardi. Ayrica evlendigj adamin iyi biri olmadigini bi akrabama mesaj attigimi, bu mesajida onun da fark edib gormedi ve bana kirilmasini goruyorum

Zeynep

Friday 16th of October 2020

Rüyamda evli olan ablamın yeniden eniştemle evlendiğini gördüm Normal bir düğün yapıyormuşuz

Zehra

Friday 16th of October 2020

Rüyamda evli olan ablamın yeniden eniştemle evlendiğini gördüm Normal bir düğün yapıyormuşuz

Beyza

Thursday 15th of October 2020

Rüyamda evli olan ablamın başkasıyla tekrar evlendiğini gördüm ama evlendiği kişiyi girmedim sadece ablamı gördüm anlamı nedir?

Birgul

Sunday 9th of August 2020

Ruyamda esimin beni aldattigini be iki cocuk sagibi biri kiz biri erkek bir gol icinde yuruyordum kirmizi tir gordum esta yukluyordu iki kadinla birlikteydi