Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda karşısına çıkacak olan fırsat ve menfaatte delalet eder. Evli birisinin evlendiğini görmek iş hayatında veya maddi anlamda elde edilecek olan kısmet ve fırsatlar olarak yorumlanıyor. Borçlu olan ya da maddi anlamda sıkıntı çeken bir kimsenin bu rüyayı görmesi yakın zamanda borcunu ödemeye ve maddi anlamda rahatlamaya delalet eder. Evli bir kadının tanımadığı bir adam ile evlendiğini görmesi aile yaşamında tadılacak mutluluğa ve huzura yorumlanırken tanıdığı bir kimse ile evleniyor olduğunu görmesi ise o kimseden yardım almaya delalet eder.

Rüyada Evli Bir Erkeğin Evlendiğini Görmesi

Rüyada evli bir erkeğin evlendiğini görmesi, tanımadığı bir kimse ile bu evliliğin olduğu durumda makam ve mevki olarak yorumlanırken aynı zamanda yeni bir işe girmek olarak da tabir olunur. Rüyada görülen kadın temiz ve ahlaklı bir kadın ise rüya sahibini işi de bir o kadar hayırlı ve güzel olur. İffeti olmayan ve içinize sinmeyen bir evlilik yapmak ise işinizin de aynı şekilde olacağına yorumlanır.

Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giydiğini Görmesi

Rüyada evli birisinin gelinlik giydiğini görmesi, rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına mutlu olacağına, muradına erecek olmaya delalet eder. Gelinlik eski ya da kirli ise alınacak olan üzücü habere delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Salih SÜLEYMAN

Rüyada evli olan amcaoğlu ikinci evliliği yaptığını gördüm

Mihriban yerşen

Ben evliyim nikahım var ama düğünüm 15 ekimde olcak rüyamda gelinlik giydiğimi gördüm fakat eşimle değilde eski sevgilim le evlendiğimi gördüm anlamı nedir?

Ela önder

Rüyamda evli olduğumu bildiğim halde başkasıyla evlendiğimi ancak yarı mutlu yarı mutsuz gelinlik giyiyordum fakat düğün akşamdı ve kolumda bir kaç tane altın vardı sanırım yakın bir akrabamla evleniyodum

arzu

merhaba ben bekar bir bayanim rüyamda tanidigim birinin bebegi oluyor erkek, annesi ve babasi evleniyormus bende bebegi kucagima aliyorum bakmak icin cok kücüktü ve kucagimda önce agladi sonra uyuyup kaldigini görüyorum rüyami yorumlarsaniz cok sevinirim tesekkürler

Rana

Amca kızım evlidir ve rüyamda tekrar evlendiğini gördüm. Boşanmıştı ve çok mutluydu yeniden evlendiği için. Bu ne anlama geliyor?