Rüyada Dantel Örmek

Rüyasında dantel ördüğünü gören bir kişi, bekâr ise çeyiz hazırlıklarına başlayacağına işaret eder. Rüyada dantel örmek, bekâr ise yakın bir zamanda görücü usulü ile evleneceğine ve evlilik hazırlıklarına başlayacağına, para harcayacaklarına işarettir.

Ayrıca rüya sahibinin duygusal bir bakış açısında olduğuna, hayatı ile ilgili tüm işlerde tutku ile hareket ettiğine, düşünmeden hareket ettiğinden dolayı üzüleceğine işarettir. Rüya bu mizaca sahip olan kişilerin çocuk ruhlu olduğunu bildirir.

Bu rüyaya gören kişinin mutlu bir yuvası olur ve eşi kendisine ve ailesine karşı düşkün olur. Bekâr birisi bu rüyayı görürse, eskiden âşık olduğu birisi ile tekrar birleşeceğine, bu kişi ile mutlu bir yuva kuracağına işarettir.

Rüyayı gören bir erkekse, kız kardeşinin nişanlanacağına veya evleneceğine işarettir.

Rüyada Dantel Örüp Satmak

Rüyada dantel örüp sattığını gören bir kişi, hayatında az kazanacak ancak parası bereketli olacaktır. Kazancı az olmasına rağmen hiçbir zaman darlık çekmez.

Rüya aynı zamanda kişinin hayallerinin gerçekleşeceğini ancak büyük bir beklenti içinde olmaması gerektiğini bildirir.

Rüyada Dantel Görmek

Kişinin yıllar öncesinde çalışıp emek verdiği şeylerin filizlenmeye başlayacağına ve emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin kızı ya da oğlu bekâr ise yakın bir zamanda hayırlı kısmetler bulacaklarına işarettir.

Dantel her zaman için helâl ancak az kazanca işaret eder. Rüyayı gören kişiler genellikle az kazanırlar ancak kazançları bereketli olur. Zenginlik ile fakirlik arasında yaşarlar. Sıkıntı çekmezler ancak çok da kazanmazlar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın