Rüyada Dar Sokak Görmek

Dar sokak görmek çoğunlukla sınavdan geçileceğine işarettir. Rüyasında dar sokak gören kişinin rüyası, işlerinin bir anda sıkıntıya düşeceğine, çevresindeki insanları bu vesile ile daha iyi tanıyacağına, daha önce fark etmediği ve çevresinde bulunan ikiyüzlü insanları tanıyacağına işarettir. Rüyada dar sokak görmek, kişinin başına gelen kötü bir olaydan önemli dersler çıkaracağına işarettir.

Bu tür bir rüya gören kişinin imtihanda olduğunu unutmaması ve isyan etmemesi gereklidir. Sabırlı olup mücadeleye devam edildiği takdirde iyi sonuç alınacağına işarettir.

Rüyada Dar Sokakta Yürümek

Rüyasında dar bir sokakta kendisini yürürken gören bir kişinin rüyası, kişinin sebat edeceğine, sabırlı davranacağına, hoşgörünü artıracağına işarettir. Ayrıca kişinin zorlu bir yoldan geçeceğine, uzun olan bu yolun sonunda kişinin ilk halinden eser kalmayacağına işarettir. Zor ve kötü başlayan sınavında kişi daha olgun ve daha güçlü hale gelir.

Rüyada Dar Sokaktan Geçmek

Rüyasında dar bir sokaktan geçerek geniş bir alana ulaşan kişi, borçlarından kurtulur, rahatlar ve daha önceden elinden çıkan ev ya da arsayı geri alır. Rüyayı gören kişi sıkıntılı bir süreçten geçiyorsa, süreci atlatacağına ve rahata edeceğine işaret eder.

Dini yönden dar bir sokaktan geçmek her zaman için kişinin sınavdan geçeceğini, sınavdaki durumuna göre ya feraha ereceğini, ya da hüsrana uğrayacağını gösterir. Ayrıca kişinin içindeki Allah inancının güçleneceğine de işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın