Rüyada Dans Etmek

Rüyasında dans ettiğini gören kişinin, yakın bir zamanda hayatında güzel ve köklü şeyler oluşacaktır. Rüyada dans etmek bazı yorumcular tarafından tam tersi olarak da yorumlanır. Kişinin hayatında onu üzecek ve sinirli olmasına neden olacak olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada dans eden kişi yakın bir zamanda maddî değeri çok yüksek olan bir eşyaya kavuşacaktır. Kişinin yalnız başına dans ettiğini görmesi, huzur bulacağına ve huzurunun sürekli olacağına işarettir.

Kişi rüyasında birçok kişi arasında dans ettiğini görürse, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Biriyle Dans Etmek

Rüyasında birisi ile dans ettiğin gören kişi, yakın bir zamanda tanıdığı birisi ile karşı karşıya gelecek ve sert münakaşalara girecektir.

Rüyada Eşiyle Dans Etmek

Rüyasında eşi ile dans ettiğini gören kişi, evlilik hayatında daha mutlu olacak ve eşi ile muhabbeti artacaktır.

Rüyada Dans Etmek Oynamak

Rüyasında ellerini havaya kaldırıp neşe içinde oynayan bir kişi, hayal kırıklığına uğrayacak, üzülecektir. Ayrıca çok heves ettiği bir işe girecek ve o işte başarısız olacaktır. Bu sebepten dolayı psikolojisi bozulacaktır.

Rüyada Şarkı Söyleyip Dans Etmek

Rüyasında hem dans ettiğini, hem de şarkı söylediğini gören kişinin rüyası iki şekilde yorumlanır. Bazı yorumlarda kişi sevdiği şarkıyı söyleyip dans ediyorsa, mutlu edecek olaylarla karşılaşacağına işarettir. Sevmediği bir şarkıyı söyleyip dans ediyorsa, borç içinde yüzecek ve sağlığı bozulacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın