Skip to Content

Rüyada Dana Kesmek

Rüyasında dana kestiğini gören kişi İslami açıdan yorumlandığında uzun süredir arzuladığı bir emelini gerçekleştirecek demektir. İslami rüya yorumcuları rüyada dana kesmek ile hayırlı bir işi bağdaştırarak yorum yapıyor. Bu nedenle rüyayı gören kişinin hayırlı bir iş yapacağı ya da hayırlı bir işin yapılmasına destek olacağı şeklinde de yorumlar mevcut. Ayrıca kişinin şansının iyi gitmesi halinde bereket ve kazanç elde edeceği şeklinde de yorumlar bulunuyor. Bu kişiler iş hayatlarında daha fazla kazanç elde etmeye başlayabilirler.

Rüyada Dana Almak

Rüyasında dana aldığını ya da parayla dana satın aldığını gören kişi hiç beklemediği bir anda büyük bir kazanç elde edecek demektir. Çünkü rüya tabircilerine göre rüyada dana almak büyük bir kazanca eşdeğer olur ve bu kazanç hem maddi hem de manevi olarak değerlendirilebilir. Örneğin kişi büyük bir gayrimenkul satın alabilir. Manevi açıdan büyük bir itibar kazanabilir. Her açıdan rüyasında dana aldığını gören kişi yakın zamanda bir kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Dana Satmak

Rüyasında dana sattığını gören kişi çevresinde hem sevilen hem de saygı duyulan kişidir. Rüya tabircileri rüyasında dana sattığını gören kişinin çevresindeki itibarının artacağı şeklinde yorumda bulunurlar. Bu kişinin sorumluluk sahibi olduğu ve çevresine de güven verdiği şeklinde yorumlar da yapılır. Bu rüyayı gören kişilerin başkalarına yardım etmekten hoşlandığı ve bu sayede çevresinde iyiliksever bir insan olarak tanındığı şeklinde yorumlar da mevcut.