Rüyada Akan Su Görmek

 Akan su, insan ömrünün sembolüdür ve suyun temiz, berrak olması uzun, mutlu bir ömür sürüleceği anlamına gelir. Tüm tabirlere göre rüyada akan su görmek hayırlara işaret eder. Fakat akan suyun artık akmadığını, kesildiğini veya su kaynağının kuruduğunu görmek ise sağlık problemleri yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akar Su Görmek

Rüyada nehir veya derede, akarsuyun başında olduğunu görmek ve akarsuyun berrak bir şekilde akıp gitmesi sorunsuz, huzurlu geçecek bir hayat demektir. Akarsuyun pislik, çamur veya kan aktığını görmek, kötülük ve sıkıntıya girmeye, akarsu akmakta iken aniden kesilip yatağının kuruduğunu görmek, birdenbire ortaya çıkacak bir hastalıkla mücadele dönemine girileceğine işarettir.

Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

Rüyada herhangi bir çeşmeden akan su bol ve tazyikli ise ani ve çok sevinilecek bir haber alınacağına, su zayıf veya çamurlu bir şekilde akıyor ise aile etrafında bulunan biri ile ilgili hastalık haberleri alacağınıza ve derin üzüntü duyacağınıza yorumlanır.

Rüyada Yüksekten Akan Su Görmek

Rüyada yüksekten akan su görmek, yüksek makamdaki kişilerden yardım görüleceğine, gelecek olan iş yardımına işaret eder. Bazı tabirlerde rüyada akan su görmek yüksek bir yamaçtan akıyor ise kişinin mevki ve mertebe atlayacağına bazı tabirlerde ise haksız kazanç elde edileceğine yorumlanır. Rüyada akan su aynı zamanda kişinin yaptığı iş veya pozisyon değişikliği sonrası kazancının daha fazla olacağı, borç ödeme sıkıntısından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada Hortumdan Akan Su Görmek

Rüyada hortumdan akan su görmek, uzun bir süre önce size verilmiş olan sözlerin nihayetleneceğine, beklediğiniz işin olacağına delalet eder. Rüyanızda hortumdan akan su ile bahçe, ağaç suladığınızı görmeniz hayatınızda yeni verimli bir döneme gireceğiniz, bekâr iseniz mutlu bir evlilik yapacağına işarettir. Rüya gören kişinin evli olması durumunda ise aileye yeni bir bebek katılacağı şeklinde de yorumlanır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın