Rüyada Çizme Giymek

Rüyada çizme giymek uğursuzluk demektir.  Kişinin çalışma hayatında yakasını bırakmayan şansızlık yüzünden birçok sıkıntı yaşayacağına, başarısızlığın hakim olacağına bu durumun gelirini etkileyeceğine ve kişinin geçimini zorlaştırıp, stresli günler yaşamasına sebep olacağına delalet eder. Bazıların göre bu rüya, rüya sahibinin güçten düşeceğine, sağlığını kaybedeceğine, maddi zorluklar yaşayacağına da işaret eder.

Rüyada Çizme Giydiğini Görmek

Rüyada çizme giydiğini görmek kişinin yaptığı her işte karşında bir sıkıntı belirdiğine işaret eder. Bazen ed bu rüya, rüya sahibinin saygınlığını yitireceğine, zor günlerin pençesinden kurtulamadığına, maddi açıdan çok fazla olumsuzluğun aynı anda yaşandığına ve bu durumun kişinin psikolojisini kötü etkilediğine delalet eder. Ayrıca rüyada çizme giydiğini görmek aile bireyleri ile yaşanacak bazı sorunlar olacağına da tabir edilir.

Rüyada Çizme Giyip Çıkarmak

Rüyada çizme giyip çıkarmak kişinin uyanık ve zeki biri olması sebebi ile olumsuz durumlardan sıyrılacağına, psikolojisinin çok kötü olduğu bir durumda her şeyin tekrar iyiye gideceğine ve mutlu günlerinde geri döneceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Çizme Giymek

Rüyada beyaz çizme giymek kişinin büyük umutlarının, düşlerinin olduğu bir dönemde hayal kırıklıkları ile yüzleşeceğine, tüm kapıların yüzüne kapanacağına ve mutsuzluğun, hüznün bir süre rüya sahibinin hayatına hakim olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Çizme Giymek

Rüyada siyah çizme giymek kişinin Allah’ın lütfu ile karşılaşacağına işaret eder. Güzel günler göreceğine, yüzünden gülümsemenin eksik olmayacağına, parasal sıkıntı yaşmadan, dertsiz tasasız, her şeyin olumlu olduğu bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!