Rüyada Çürük Meyve Görmek

Rüyada çürük meyve görmek hayra yorulmaz ve hastalığa, kötü haberlere işaret eder. Kişinin zor bir süreçten geçeceğine, maddi açıdan büyük kayıplar yaşayacağına,  ödemelerinde aksamalar olacağına, borçlarının artacağına ve her geçen gün zararın büyüyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yanlış yatırımlar yapacağına, hatalı adımlar atacağına ve sonunun iyi olmayacağına yorulur. Rüyada görülen meyvenin yaşlı ve çürük olması kişinin ömrünün kısa ve hastalıklarla boğuşacağı bir şekilde olacağına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin evlatlarından birinin asi, söz dinlemeyen ve her daim ebeveynlerini üzen bir kimse olacağına yorulur.

Rüyada Çürük Meyve Yemek

Rüyada çürük meyve yemek kişinin büyük bir hastalığa yakalanacağına, yatak döşek yatacağına bu sebeple işine ara vereceğine, mutsuz günlere işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin bu günlerde hayattan zevk almayan, sürekli bir sıkıntı taşıyan günler geçirdiğine, alacağı kötü ve acı haberlere delalet eder. Bazılarına göre bu rüya maddi açıdan büyük bir düşüş yaşanacağına, kişinin sabırla tüm bu sorunların üstesinde geleceğine ve huzur dolu günlerin yakın olduğuna tabir edilir.

Rüyada Çöpe Çürük Meyve Atmak

Rüyada çöpe çürük meyve atmak rüya sahibinin başına gelecek olumsuzluklardan ve bir takım felaketlerden son anda kurtulacağına ve kişinin zeki biri olmasıyla içinde bulunduğu sıkıntılı dönemden de zararsız bir şekilde sıyrılacağına ve huzuru yakalayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın