Rüyada Çatışma Görmek

Rüyada çatışma görmek namuslu, dürüst ve eli açık kişiliği simgeler. Rüya sahibinin herkes tarafından sevilip sayılan bir kimse olmasına rağmen, düşmanlarının ve arkasından konuşanların çok olduğuna, bu kişilerin kendisine ihanet edeceğine, iftira atacağına ya da kullandığı kötü sözler nedeniyle bu kişiyle aralarının açılacağına, rüya sahibinin hüzün dolu günlerine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin bazı tartışmalar yaşayacağına ve çevresindekilerle gireceği tatsız konuşmalara delalet eder.

Rüyada Silahlı Çatışma Görmek

Rüyada silahlı çatışma görmek rüya sahibinim şu sıralar hayatında olan sıkıntılı durumların kalkacağına, çevresindeki saygınlığı tekrar kazanacağına, kendisini sevmeyenlerin, düşmanlarının üzüleceğine, kişinin mutlu ve huzurlu günlerine geri döneceğine işaret eder.

Rüyada Çatışma Arasında Kalmak

Rüyada çatışma arasında kalmak kişinin sosyal hayatında veya çalışma hayatında büyük bir kötülük göreceğine, bu durumla tek başına yüzleşeceğine, rüya sahibinin sevilen ve dürüst biri olmasına karşın etrafından hiçbir destek göremeyeceğine, zorlu günler yaşayacağına ancak kararlı biri olmasıyla vazgeçmeyip her şeyi tekrar yoluna koyacağına delalet eder.

Rüyada Teröristlerle Çatışmak

Rüyada teröristlerle çatışmak kişinin bu günlerde kendisini çok yıpratacak olaylar yaşadığına, çok üzüldüğüne, bu durumlar karşısında gün içinde morali bozuk olduğuna ve kendisini toparlamanın hayli uzun zaman alacağına delalet eder. Arıca bu rüya, uzun süren sıkıntıların ardından gelecek huzurlu ve mutlu günlerin, yakın zamanda her şeyin yoluna gireceğinin habercisidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın