Skip to Content

Rüyada Cips Görmek

Rüyasında cips gören kişi, uyumlu ve nazik olacak terbiyesini hiç kaybetmeyecektir. Ancak kişi bu özellikleri nedeniyle diğer insanlar tarafından kullanılacak ve suistimal edilecektir. Rüyada cips görmek, kişinin başına sürekli dert alıp zaman ve para kaybına uğrayacağına işarettir.

Rüyada Kestane Görmek

Rüyasında kestane gören kişinin rüyası, kişinin uzun bir süre biriktirdiği malı afiyetle yiyebileceğine, ağzının tadının bozulmayacağına ve uzun bir hayat yaşayacağına yorulur. Rüyasında kestane gören kişi, uyumlu bir yapıya sahiptir ve neşeli bir ruh yapısına sahiptir. Ayrıca rüyayı gören kişi hayattan zevk almasına bilir. Farklı alanlarda çalışarak hem para kazanır hem de keyiflenir.

Rüyada Pamuk Şeker Görmek

Rüyasında pamuk şeker gören kişinin rüyası, hayatında yer alan ve çözülmeyecekmiş gibi görünen problemleri bir anda çözeceğine işarettir.

Rüyada Meyve Suyu Görmek

Rüyasında meyve suyu gören kişinin rüyası, kişinin çevresindeki arkadaşları ile arasında sorunlar olacağına ve canının sıkılacağına işarettir.

Rüyada Meyve Suyu Sıkmak

Rüyasında meyve suyu sıktığını gören kişinin rüyası, kişinin hayatında beklenmeyen sürprizler olacağına, ilginç olaylar ile karşılaşacağına ve sabrının taşacağına işarettir. Rüyayı gören kişi özellikle, iş hayatında bazı tedbirleri almak zorunda kalacaktır.

Rüyada Meşrubat Görmek

Rüyasında meşrubat gören kişinin rüyası, kişinin yaptığı işlerde isabetli kararlar alacağına ve işlerinde doğru şeyler yapacağına, eğer işyeri sahibi ise çalışanlarını gözeteceğine, kişinin çalışmalarında hile yapmayacağına işarettir.