Rüyada Kavga Ayırmak

İyi niyetlerin bazı durumlarda kurtarıcı olmadığına işaret eden bir rüyadır. Rüyada kavga ayırmak rüya sahibinin temiz niyetler taşıyarak giriştiği bir işte, doğru insanlarla çalışılmadığından sağlıklı sonuçlar alınamayacağı rivayet edilir. Uzun zaman önce rüya sahibi adına olumsuz sonuçlandığı kabul edilen bir durumun düzeleceğine de delalettir.

Rüyada Kavga Etmek

Tanınan bir kimse ile rüyada kavga ettiğini görmek, döven kişinin, dövülen kişiye yardımcı olacağına delalettir.Diğer yaygın tabirlerden biri de rüya sahibinin önemli konularda çevresindeki kimseler ile anlaşmazlık yaşayacağı ve hatalar yapabileceği rivayet edilir.

Rüyada Kardeşle Kavga Etmek

Ailevi bir soruna işaret eder. Hayırla tabir edilemeyen bir rüyadır. Rüya sahibinin haklı çıkmak adına yanlışa sürükleneceği, kötü niyetli hisler taşıyabileceği tabir edilir. Ancak tam tersine başka bir tabirde de rüya sahibinin hanesindeki sorunların biterek daha naif ve güzel bir ortama sahip olunacağı alamet olur.

Rüyada Küfretmek

Dikkat edilmesi gereken bir sürece işaret eder. Özelliklerüya sahibi çevresindeki insanlar tarafından saygı duyulan biriyse, bu dönemde yapacağı yanlışların bedelinin bir süreliğine ağır olacağını ve can sıkacağını rivayet eder.

Rüyada Yumruk Atmak

Rüyanızda birine ya da bir yere yumruk attığınızı gördüyseniz eğer bu dönemde gaflet içerisinde sergileyeceğiniz tavırların çevrenize çok kötü etkileri olabileceğini düşünmeniz gerekir. Bu rüya genel anlamda rüya sahibinin yanında olan kimseleri olumsuz yollara sürükleyebileceğine delalettir. Dolayısıyla sizin de bu dönemde biraz daha sakin ve mantıklı davranmanız yararlı olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın