Rüyada Karışıklık Görmek

Temkinli olunması gerektiğini haber eden bir rüyadır. Rüyada karışıklık görmek rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğu halde çevresinden kendisine garezi olan kişiler tarafından iftiraya uğrayacağı tabir edilir.

Rüyada Karmaşa Görmek

Rüyada karmaşa gören kimsenin rüyayı gördüğü dönemde çok dikkatli olması gerektiğinin habercisi olan bir rüyadır. Çevresindeki kötü niyetli kimselerin, rüya sahibinin farklı bir amaç taşımadan yaptığı ya da söylediği şeyleri çevirerek, zarar vermeye çalışacağı rivayet edilir.

Rüyada Dağınık Görmek

Rüya sahibinin hayatının her alanında daha dikkatli olması gerektiği konusunda uyarıcı olan bir rüyadır. Rüyasında dağınıklık gören kimsenin çabalarının nafile kaldığı ve başarmak istediği şeylere tam anlamıyla ulaşamadığı tabir edilir.

Rüyada Kavga Görmek

Rüyada görülen kavga, çok kişiyle gerçekleşiyorsa kavga eden kimselerin ya da toplumun açlık yaşayacağı rivayet edilir. Başka bir tabire göre rüyasında kavga eden kişinin güçlü bir kimse olacağı işaret edilir.

Rüyada Bıçaklı Kavga Görmek

Yaklaşık olarak gerçek anlamıyla tabir edilir. Rüyasında bıçakların olduğu bir kavga görmek rüya sahibinin böyle gergin bir ortamda bulunacağı işaret edilir. Birisiyle çok ciddi tartışmaların ortasına düşeceği ve bu olayların ardından kendisine yakıştıramayacağı şeyler söyleyeceği rivayet edilir.

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüya sahibinin zor kararlar vermesi gereken, çözüm yollarını aradığı, çoğunlukla çaresiz kaldığı bir sürece gireceğine delalettir. Bu dönemde rüya sahibinin psikolojik açıdan da çökeceği işaret edilir. Bu rüyayı gördüyseniz, ibadetlerinize ara vermemeniz, her derdin, tasanın Allah’tan geldiğini, Allah’ın kullarına çekemeyeceği yükler vermeyeceğini unutmamanız sizi rahatlatacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın