Rüyada Cinsellik Görmek

Rüyada eşiyle yada sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi yakın zamanda kurduğunuz hayallerin gerçekleşeceğine; tanımadığınız biriyle cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek ise mal ve itibar kaybedeceğinize yorumlanır.

Rüyada cinsel ilişkide bulunmak genellikle hayra yorumlanır. Yükselmeye, mevki sahibi olmaya, hastalıklardan kurtulmaya, para kazanmaya, hayırlı haberler almaya işaret eder.

Rüya gören kişi eğer düşmanı ile cinsel ilişkide bulunduysa, gerçek hayatta düşmanlarını mağlup edeceğine ve onlardan saygı ve itibar göreceğine, çok yakın bir dostu ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse dostlardan yakın zamanda güzel haberler almaya ve dostlardan nezaket görmeye işaret eder.

Rüyada Ters Cinsel İlişkide Bulunmak:

Rüyada ters cinsel ilişkide bulunmak hiç hayra yorulmaz. Rüya gören kişi ters ilişkide bulunduğunu görüyosa yakın zamanda mal kaybedeceğine, musibetlerin artacağına ve başına kötü bir olay geleceğine işaret eder.

Rüyada Mastürbasyon Yapmak:

Rüyada kişi eğer kendini tatmin ettiğini gördüyse, iş hayatında yakın zamanda arzu edilenden daha üst bir mertebeye erişmeye, güçlenmeye ve itibar kazanmaya işaret eder.

Rüya gören kişi mastürbasyon yaparken başka birinin onu izlediğini rüyasında gördüyse, büyük bir yarışmayı derece ile kazanmayı, akademik ve iş hayatında terfi alacağı anlamına gelir.

Rüyada Çıplak Bir Şekilde Cinsel İlişkiye Girmek:

Rüyada çıplakken cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse, yakın zamanda sıkıntılarından kurtulacaktır ve içine attığı dertleri anlatabileceği güvenilir birini bulacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın