Rüyada Azmak

Rüyada azmak, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında bazı yükselmeler yaşayacağına, bu yükselişler sayesinde maddi durumunda oldukça büyük düzelmelerin olacağına, maddi durumdaki bu düzelmenin ise aile mutluluğunu oldukça olumlu etkileyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok huzur, mutlu ve başarılı bir ömür geçireceğine, geçmişteki sıkıntılarının en yakın zamanda biteceğine, daha önce hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına delalettir.

Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüyada seviştiğini görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatında çok güzel gelişmeler olacağına, mutlu günlerin yakın olduğuna, geçmişteki sıkıntıların sona ereceğine, huzurluk yaratan kişilerin hayatından tamamen çıkacağına işaret etmektedir. Rüyada seviştiğini gören kişinin aynı zamanda iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağı rivayet edilir.

Rüyada Şehvet Görmek

Rüyada şehvet görmek, rüyayı gören kimsenin malını, mülkünü ve zamanını kendisine zarar getirecek kişilere ve işlere harcayacağına işaret eder. Rüya sahibinin oldukça büyük sıkıntılara gireceğine ve bu sıkıntılı zamanların oldukça uzun süreceğine rivayet edilen bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin üzüntülü haberler alacağına da delalettir.

Rüyada Seks Görmek

Rüyada seks görmek, rüyayı gören kişinin çok hayırlı işler ve kişiler ile haşır neşir olacağına, bu hayırlı kimselerin kendisine büyük iyiliklerinin dokunacağına, çok sevinçli haberler alacağına, mutluluğu yakalayacağına, borçlarından kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük huzura kavuşacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bazı sürprizler ile karşılaşacağına da delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

ibrahim soydan

Rüyamda çok sıkıntılıydım çok günahım va b ne yapacam diyordum sonra bir şeyler oldu senşn bütün günahların affolundu denildi bunu hiisettim uyandım hala kendime gelemedim bu nansıl bir rüyadır

Yusuf

Rüyamda teyzemin penisi vardı. Benimle ters ilişkiye girdi. Orgazm olana kadar devam etti. Bu rüyam ne anlama geliyor?