Rüyada Bir Erkekle Öpüşmek

Rüyada erkekle öpüşmek yakın zamanda üzüntü duyacağı bir haber alacak olması olarak yorumlanır. Rüya gören kişi eğer tanığı bir erkek ile öpüşüyorsa bu rüya, eski bi dostu ile yakın zamanda güzel vakit geçireceğine işaret eder. Rüya gören kişi eğer ünlü bir kişi ile öpüşüyorsa, hayırlı haberlere ve bol kazançlara yorumlanır. Rüya gören kişi eğer rüyasında tanımadığınızı düşündüğü biri ile öpüşüyorsa bu durumda yakın zamanda kötü haber alacağına işaret eder.

 

Bir Erkeğin Rüyada Başka Bir Erkeği Öpmesi:

 

Rüya gören erkeğin, rüyasında bir erkeği öpmesi durumunda yakın zamanda güzel dostluklar kuracağına ve yeni iş kapıları açılacağına işaret eder. Öpüştüğü kişi eğer eski bir düşmanıysa, sıkıntılardan kurtulacağına, dedikoduların biteceğine, rüya gören kişi eğer babasıyla öpüşüyorsa yakın zamanda sürpriz yaşayacağına ve hediye alacağına işaret eder.

 

Rüyada Bir Erkeği Kalabalıkta Öpmek:

 

Rüya gören kişi eğer sevdiği birini kalabalık içinde öpüyorsa, yakın zamanda hastalık ve musibet habercisi olarak yorumlanır. Rüya gören kişi eğer nefret ettiği bir kişiyi kalabalıkta öpüyorsa bu durumda rüya gören kişinin hayatında daha temkinli adımlar atacağına işaret eder.

 

Rüyada Yaşlı Bir Erkeği Öpmek:

 

Rüyada yaşlı birini öpmek, yakın zamanda yapacağınız büyük iyiliklere ve işleyeceğiniz sevaplara işaret eder. Rüyada yaşlı erkek öpmek duaların kabul olacağına, yakın zamanda amaçlarına ulaşacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın