Rüyada Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada biriyle ilişkiye girmek, farklı şekillerde tabir edilir. Rüyasında eşiyle ilişkiye giren kişi dünyevi istek ve arzularına ulaşır. Bu rüya aynı zamanda mal mülk kazanmaya da delalettir. Rüyada ilişkiye girmiş olduğunuz insanı tanıyorsanız, ondan veya onun yakınlarından hayır görürsünüz. Tanımadığınız birisiyle ilişkiye girmeniz, beklemediğiniz bir yerden fayda görmeye işaret eder. Rüyada birisinin sizinle ilişkiye girmesi, servet edinmek, torunlarınızın bile bu zenginlikten yararlanması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Bir Başkasının Eşi İle İlişkiye Girmek

Rüyada tanıdığınız bir kimsenin eşiyle ilişkiye girdiğinizi, öpüştüğünüzü ya da sarıldığınızı görmeniz hayırlı bir durum olarak tabir edilmez. Bu rüya, zarara uğrayacağınıza ve maddi manevi kayıplar yaşayacağınıza işarettir. Rüyada yakın arkadaşının eşiyle ilişkiye giren kişi, günah işler ya da zinaya bulaşır. Bu rüya zaman zaman da namahrem bir kadın ya da erkekle vakit geçireceğinize delalet eder. Akrabanızla ilişkiye girmeniz, kendinizi zor bir duruma düşüreceğinize, uygunsuz bazı davranışlarda bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada Uygun Olmayan Bir Kişiyle İlişkiye Görmek

Rüyada size uygun olmayan bir kişiyle ilişkiye girmeniz, çevrenize rezil olacağınıza, günah işleyeceğinize ve uygunsuz davranışlarda bulunacağınıza işaret eder. Bu tür bir rüya gören rüya sahibi için, nefsi ve şehvetinin ardına düşmeye ve bu sebeple de her daim zarara uğrayıp çevresindeki insanlar arasında kötü bir şöhrete sahip olmaya da işarettir.

Rüyada Biriyle İlişkiye Girmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya insanın içinde bulunan şehevi duyguların ortaya çıkmasıdır. Özellikle bu duygularını bastıran kişilerde bunlar rüyasında ortaya çıkar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın