Rüyada Biriyle Sevişmek

Rüyada biriyle sevişmek, rüyayı gören kimsenin seviştiği kişiye göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada sevişilen kişi daha önce tanışılmamış bir kimse ise rüya sahibinin bazı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılı günlerini geride bırakacağına, hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve bu kısmet sayesinde evliliği yakalayacağına işaret eder. Rüyayı gören kimse bekar ise çok hayırlı bir kısmet ile tanışacağına ve en yakın zamanda dünya evine gireceğine delalettir. Bu rüya aynı zamanda doğacak bir çocuğun habercisi olarak da anlamlandırılır.

Rüyada Ölmüş Bir Kimse İle Seviştiğini Görmek

Rüyada ölmüş bir kimse ile seviştiğini görmek, rüyayı gören kişi bu kimseyi tanıyor ise o kişiden kalacak bir mirastan faydalanacağına işaret eder. Rüyada ölü bir kimse ile sevişmek aynı zamanda rüya sahibinin toplum içerisinde çok ayıplanacak bir duruma düşeceğine, utanç duyacağı şeyler yapacağına ve günah işleyeceğine de delalettir.

Rüyada Helal Olmayan Bir Kimse İle Sevişmek

Rüyada helal olmayan bir kimse ile sevişmek, rüyayı gören kimsenin kötü niyetli kimseler ile dostluk kuracağına, ailenin izin vermediği kimseler ile evlilik gerçekleştireceğine, dini vecibelerini tamamen unutup dünyevi şeylere meyletmeye, nefsinin kölesi olacağına, büyük günahlar işleyeceğine, toplum tarafından hoş karşılanmayan hareketler sergileyeceğine delalettir.

Rüyada Fuhuş Yapan Bir Kişi İle Sevişmek

Rüyada fuhuş yapan bir kimse ile sevişmek, rüyayı gören kimsenin haram kazanç elde edeceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın