Skip to Content

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada cinsel ilişki görmek bol kazanca, berekete, yapılan iyiliklere ve hayra yorumlanır.

Cinsel ilişkiyi izlemek ise tamamen tersi olarak yorumlanır. Eğer rüya gören kişi, rüyasında başka bir çift insanın ya da hayvanın cinsel ilişkiye girdiğini ya da çiftleştiğini izliyorsa, bu rüya onun yakın bir zamanda zulme uğrayabileceği bir olay yaşamasına yorumlanır.

Rüyada cinsel ilişkiyi izleyen kimse, çok acı bir olaya şahit olup susturulma ya da istemeden kötü olayların içine girme olarak yorumlanır. Eğer rüyada kan da görülürse o zaman rüya sahibi için bu rüya daha hayırlı olur.

Rüyada Cinsel İlişki Sırasında Ağlamak

Rüyada cinsel ilişki sırasında ağlamak, günahlardan arınmaya, istediğine kavuşmaya, emellere niyet etmeye ve şerleri kovmaya işaret eder. Rüyada cinsel ilişki esnasında ağlamak çok hayırlı bir rüya olarak görülür.

Rüyada Cinsel İlişki Esnasında Giyinik Olmak

Rüyada cinsel ilişki esnasında kendini kıyafetleriyle gören biri için maddi anlamda sıkıntı yaşayacağı günlerin yakın olduğu düşünülür. Rüya gören kişi soyunmayı unutarak kendini birden cinsel ilişkide gördüyse, sabırsızlanan bir arkadaşı tarafından vaktinden evvel bir haber alacağına; bilerek soyunmaktan kaçınılan bir cinsel ilişki rüyasında da rüya gören kişinin yakın bir zamanda tüm haklarından vazgeçeceği bir projeye dahil olacağına yorulur.

Cinsel ilişki sırasında kan görmek, rüya görenin yakın bir zamanda sürpriz bir haber alacağına işaret eder.