Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Rüyada büyük abdest yapmak, bu rüya sahibinin, iş ve sosyal yaşamında, kendisi için fuzuli bazı şeyleri; mesela, kendisinden faydalanmaya çalışan bir kişiyi yaşamından çıkaracağına delalet eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, bazı yeni işlere atılmak için eski alışkanlıklarından vazgeçmesinin şart olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kendi Kakasını Görmek

Rüyada kendi kakasını görmek, bu rüya sahibinin kötü bir dönem geçirdiği, zaman geçtikçe daha büyük sorunlarla karşılaştığı ve söz konusu bu durumun kendisine büyük bir üzüntü ve endişe verdiği; ancak eğer sabredip de yılmadan çalışmayı sürdürürse, bu durumun düzeleceği ve sıkıntılarının kısa bir süre sonra biteceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tuvaletini Altına Yapmak

Rüyada tuvaletini altına yapmak, bu rüyayı gören kişinin çok sevdiği bir işten büyük paralar kazanacağı ve bu işle ilgili olarak çalışmalar yapmaya devam edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak ve Temizlemek

Rüyada büyük abdest yapmak ve temizlemek, rüya sahibinin kendisine faydası olmayan şeyleri iş ve sosyal yaşamından çıkaracağına ve bu yüzden eskisine nazaran çok daha iyi bir konuma geleceğine delalet eder.

Rüyada Sokağa Büyük Abdest Yapmak

Rüyada sokağa büyük abdest yapmak, iş ve sosyal yaşamda yapılmış bir yanlışlık ya da işlenen bir günah yüzünden insanlar nazarında kötü bir duruma düşüleceğine ve herkesin tepkisinin çekileceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın