Rüyada Bok Yemek

Rüyada bok yediğini gören kimse, güç ve itibar sahibi birinden kısa süre içinde bir iş teklifi alacağınıza ya da bu kişiden size cazip bir teklif geleceğine dalalet eder. Ancak rüyada bok gören kişi bu teklifleri değerlendiremez ve uzun süre boş işlerle uğraşır

Rüyada bok görmek genellikle, rüyayı gören kişinin mutlak güçten düşeceğine, otorite sahibi patronundan azar yiyeceğine, bir grubu ya da ekibi yöneten ekip başkanı tarafından kovulacağına, herkese karşı rezil olunacak bir olay yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Kendi Bokunu Yemek:

Rüyada kendi bokunu yediğini görmek görmek, zorlu hayat koşullarına ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada ıkınarak bok yaptığını ve bu boku elleriyle yediğini gören kimse, yakın zamanda sizden daha saygı gören ve itibar sahibi birinin sizi çok hayırlı bir iş seyahatine davet edecek olması olarak yorumlanır. Bu itibar sahibi insan aynı zamanda sizin yükselmeniz için büyük rol oynayacak. Eğer kibirle yaklaşmaz ve karşınızdaki kişinin sizden daha güçlü ve akıllı olduğunu kabul ederseniz bu kişinin size çok yardımı dokunacak ve sizi sefil hayatınızdan uzaklaştıracak.

Rüyada Boklu Bir Derede Yüzmek

Rüyada boklu bir derede yüzmek sıkıntılı ve hastalıklı bir yaşam süreceğinize işaret eder. Sefillik, fakirleşme, muhtaç olma gibi yorumlanan bu rüyalar, rüya sahibinin yakın zaman içinde aile fertlerinden kötü haber alacağı yönünde de yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Sum

Rüyamda kendi bokunu yiyordum ve bunu beğenerek yiyordum sonrasında migdem bulaniyordu ama kusmuyordum yemeye devam ediyordum midemin bulunmasına rağmen 😑 bu neye işaret

Ceylan

Ben rüyada ekmeğin arasında bok yiyorum. En son yediğimi çıkartıyorum. Bu ne anlama gelir? Yorumlar mısınız?

Semra Öztabak

Rüyada babaanne ve babaanne bir erkek çocuğun altına bakıyorlar. Bakarken anneanne bir parça boku kendi dudağına sürüyor ve onu yiyor. Ardından babaanne de bir parça bok sürüyor. Benim de midem bulanıyor ve kusuyorum. Bu rüya ne anlama geliyor?

Deniz Kaymak

Rüyamda kayınvalidem benim kakamı yiyordu. Bu ne anlama geliyor?