Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada çıngıraklı yılan görmek çok hayra yorulmayan bir rüyadır ve bir tür uyarı niteliğindedir onun için bu rüyayı görenlerin son derece dikkatli olması gerekir. Zira bu rüyanın anlamı tam olarak şudur: Çevresinde bir takım hileli durumlar yaşayacağına, bundan dolayı bir takın sıkıntı ve sorunlar yaşayacağına, başındaki dertlerin eksik olmayacağına, çevresinde bolca düşman olacağına ve bu düşmanlardan bolca zarar göreceğine işaret eder. Eğer kişi rüyasında çıngıraklı yılan görülürse o zaman da kişi gerçek yaşamında adımlarını son derece düşünerek atmalı ve başına gelebilecek bir takım problemlere karşı ve düşmanlarına karşı önlem almalıdır. Çıngıraklı yılan rüyada ciddi tehlikelere işaret eder ve son derece kötü durumların olacağına işaret eder.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Sokması

Kişi eğer rüyasında kendisini çıngıraklı yılanın soktuğunu görür ise düşmanlarının kendisine zarar verecek adımlar atacağına ve başına büyük bir bela geleceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi iş yaşamında ciddi aksaklıklar yaşar ve hiçbir şey düşündüğü ve planladığı gibi gitmez. Ailesi bir biçimde dağılabilir ve kendisine dair büyük bir sır ortaya çıkabilir. O yüzden son derece dikkatli olmalıdır.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Öldürmek

Eğer kişi rüyasında çıngıraklı yılan öldürdüğünü görür ise bu hayra yorulan bir rüyadır zira bu rüyayı gören kişi düşmanlarına karşı zafer kazanır, son derece stratejik davranarak düşmanlarını alt edeceğine ve her türlü kötü durumu lehine çevireceğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Menzile Gündüz

Rüyamda evimin içinde siyah birbirine bitişik çok uzun iki çıngıraklı yılan gördüm.Tam minderin üzerine oturacakken çıngıraklı yılanın kuyruğunu gördüm.Minderi kaldırdım çok uzun birbirine bitişik iki siyah yılan.O şaşkınlıkla elimde küçük sopa gibi birseyle kapıya attım.Beline taşla vurup kafalarını bir demir kutunun içine soktum.Dışarı çıkarıp beline iyice vurdum.O sırada yılanların başının bulunduğu kutu beş yaşındaki oğlumun elinde oluyor bana yardım ediyor.Allah Allah diye bir ses duydum yoksa yıkanmış dedim ama Allah diyen oğlummuş.Kutunun içindeki yılanın kafasına tekrar vurdum kutunun içinde bir köz oluştu yılanların kafasının iyice yok olduğunu gördüm.Lütfen yorumlarda ızgara çok sevinirim

Selda demir

Ruyamda cingirakli yilan gordum evin icinde arkadasim oldurdu vurarak eline aldi atmak icin ama kafasini oynatmaya basladi hemen disari atti yilan kimseyi sokmadı ama

Eray aglayan

Ruyamda eski komsumun bahcesinde cingirakli yilan vardi komsumun 4 yasindaki oglu bi anda bahceye cikti ve yilana yaklasip elini uzatti yilan cocugun elini isirdi annesine seskendim telasla annesi cikti ve yilanin once kafasini eliyle kopartti oldurdu cocugu kurtardi

Melek

Rüyamda taşlık bir yerdeydim. Yılanlar vardı. Küçük bir yılanı kovmaya çalışırken, çıngıraklı bir yılan gördüm. Çok yakınımdaydı. Burnumun dibinde gibiydi. Tam olarak etrafı göremedim. Yanımda kız kardeşim vardı ve ona yılan nerede diye soruyordum. O da tarif ediyordu. Yılan ağzını açıp yüzüme karşı tısladı. Ben yılanı ittim ve kaçmaya başladım. Ayağa kalktığımda ise taşın kenarında sarı bir yılan gördüm. Çıngıraklı yılan tekrar taşların altından çıkmaya başladı. Ben de yeniden kaçmaya başladım. Yılan bana yetişti ve rüyamdan uyandım.

Sedat

Rüyamda annem ve ben dışarıda oturuyoruz. Annem yemek için ne yapayım ne yedireyim diye soruyor. Sen bilirsin yap bir şeyler diyorum. Annem ise tüm tavuk haşlamış ve bahçede birlikte yemeye başlıyoruz. Ben o anda kuyruğunu dikmiş ve kendi etrafında dönen bir yılan gördüm. Hayretler içinde korkarak ona baktım. Daha sonra annem tavuk böldü ve yemeye başladık. Annemin yanı başında bir başka yılan kıvrılmış yatıyor ve annem onun önüne bir parça tavuk koyuyordu. Yılan yemeye çalışıyordu ama yemiyordu. Bu arada ben korkudan bağırdım. Yılanın ağzı testere gibi dişlerle doluydu ama küçük bir yılandı. O anda uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?