Rüyada Amca Kızı Görmek

Rüyada amcakızı görmek son derece olumlu anlamlar içeren bir rüya olup, hayra yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi çevresinde saygı duyulan, sevilen, çok takdir gören bir kişidir. Bu rüyayı gören kişi, dürüst, iyi kalpli ve merhametlidir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi doğru ve düzgün bir kişi ile arkadaşlık eder. Yani bu bağlamda da son derece olumlu anlamları olan bir rüyadır.

Rüyada Amca Görmek

Eğer kişi rüyasında amcasını görür ise bu çok hayra yorumlanan bir rüya değildir. Bu kişi gündelik yaşamında bir takım hatalar yapar ve buna bağlı olarak bu hatalarının sonucunda bir takım problemler yaşar, başı derde düşer, mutsuz günler geçirir ama tüm bu sıkıntı ve mutsuzluklardan kurtulması için karşısına doğru bir insan çıkar ve bu insan sayesinde yaşadığı bu zor günlerden kurtulur ve hatalarından ders alarak, bir daha benzer sorunları yaşamaz.

Rüyada Amca Kızını Öptüğünü Görmek

Kişi eğer rüyasında amcakızını öptüğünü görür ise o zaman bu şu anlama gelir. Hiç ummadığı yerden kendisine mutluluk verecek bir haber alır ve buna bağlı olarak yaşadığı tüm sorunlar geride kalır, dertleri biter, kısmeti açılır ve eğer bekar ise evlenme olasılığı belirir.

Rüyada Amca Kızı İle Evlendiğini Görmek

Rüyada amcakızı ile evlendiğini görmek, son derece hayra yorulan bir rüyadır. Kendi huyuna benzeyen bir insan ile evleneceğine ve çok mutlu bir yaşam geçireceğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Mehmet

Amcamın kızı ile birlikte ağlamak

Muhittin kabakcı

Merhaba ben rüyamda ailem ve amcamın ailesi vardı gönülsüz bir olay gibi gördüm ben kurban bayramı günü böyle ilk gün babam la Amcam kurban a bakmaya gitmeden önce babam Amcam dan kızını bana istiyor sanki bendede gönülsüzlük var babamla amcam konuşuyor ve kıza soruyorlar kızda daha sonra gelip ben senden böyle birşey beklemezdim diyor ve bunlar konuşulurken zirve gibi biryerdeyiz o sırada diğer amcamın oğluda var tabi ve ben o cevabı aldıktan sonra uçurumdan aşşagıya doğru atlayarak uzaklaşıyorum şimdiden teşekkürler

Canan

Amca kızım ile baya kötü kavga ediyorduk ama bu kavga uzun sürüyordu en son bi adam var ve sevdiğim hep yanımda ve ona sarılarak uyuyorum