Rüyada Yemek Sofrası Görmek

Rüyada yemek sofrası görmek tıpkı gerçek anlamda olduğu gibi bir rüyadır. Yani son derece özetle olumlu anlamları olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi keyifli sohbetler eder, dostlarıyla mutlu mesut vakitler geçirir, dost sohbetlerine katılır, Buna ilaveten bu rüyayı gören midesine, damak lezzetine, keyfine düşkün olan kişilerdir. Nitekim bu rüyayı gören kişinin yaşamında her şeyi yolundadır. İşleri istediği gibi gider, maddi sıkıntı çekmez, rızkı son derece boldur, maddi problemler yaşamaz. Ve tüm bunlara bağlı olarak bu insanlar yemek yemeyi sever. Bir rivayete göre de bu rüyayı gören kişi aşırı yemek yediğinden bir takım problemler yaşar. Bu yüzden kendisine dikkat etmelidir.

Rüyada Yemek Sofrası Kurmak

Kişi eğer rüyasında yemek sofrası kurduğunu görür ise bu son derece güzel anlam ifade eden bir durumdur. Çok sevdiği dostlarından bir davet alır ve bu davet onu son derece mutlu eder. Yine bu rüyayı gören kişinin yaşamında her şey yolunda gider. Sağlığı, sıhhati, kazancı, keyfi yerinde olur ve tüm bunlar onu mutlu bir birey yapar.

Rüyada Sofra Kaldırmak

Rüyada sofra kurmak olumlu anlamlar içermeyen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi istemediği bir durumla karşılaşır. Bu durum hastalığa yakalanma da olabilir. Aynı zamanda bu sağlık sorunu bir süre devam eder. Ama sofraya oturmadan masayı kaldırır ise o zaman sağlık probleminin bir süre sonra ortadan kalkacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın