Rüyada Cinayet İşlemek

Rüyada cinayet işlemek, genel olarak iyiye yorumlanmaz. Gören kişinin mutsuzluğuna dalalet ettiği ifade edilir. Kurmuş olduğu düzenin bozulacağına, emeklerinin ve çabalarının boşa gideceğine işarettir. Genel olarak rüya sahibinin yaşadığı hayatta, mutsuz olacağını işaret eder.

Rüyada Namus Cinayeti İşlemek

Rüyada cinayet işlemenin aksine namus cinayeti işlemek, hayırlara vesile olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin işlerinde düzelme olacağı, şansının açılacağı, bolluk ve bereket ile yepyeni bir hayata başlayacağına işaret eder.

Rüyada Cinayet İşlediğini Duymak

Rüyayı gören kişinin üzüleceğine ve sıkıntılara gireceğine işarettir. Karşısına çıkacak sorunların rüya sahibini sıkıntıya sokacağı ve bunun sonucunda kendisini mutsuz günlerin beklediği belirtilir. Bunun yanı sıra, yaşadığı hayatın en kötü dönemini yaşayacağına da işaret edilir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, hayırlara işaret olarak değerlendirilir. Saygınlık, kudret, itibar kazanma, yüksek maaşa erişme, gibi olumlu durumlara yorulur. Silah aynı zaman güven ve kurtuluş anlamına da gelir. Rüyasında silah gören kişinin, kısmeti de açıktır. Var ise kendisinde bir hastalığı, bu sayede iyileşecek olmasına işaret olarak yorumlanır. Rüyasında silah gören kişi, tehlikelerden korunur. Kendisini güvenli limanlarda hisseder.

Rüyada Silah Almak

Rüya sahibi kişinin, kısa bir süre içerisinde işinde son derece başarılı noktalara geleceğine işaret edilir. Var olan mevcut sorunlarından kurtulmasına da işaret olarak yorumlanır. Rüyada büyük silah almak, işten eve geldiğinde tüm yorgunluktan ayrılacağına dalalet olur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın