Skip to Content

Rüyada Tsunami Görmek

Bu rüyanın alametleri genellikle rüya sahibinin sıkıntılı dönemlerden geçtiği üzerinedir ki bu sıkıntıların kaynağı gerçek hayattaki iş stresi, aile anlaşmazlıkları ya da ekonomik temelli olabilir. Zor zamanlardan geçen kişinin yakın bir gelecekte sorunlarının azalmayacağı hatta bazı durumlarda büyüyebileceği de rivayet edilir.

Rüyada Tsunami görmek sıkıntılı rüya sahiplerinin söz konusu süreçten geçerken davranışlarına ince bir elekten geçirmesi tavsiye edilir. Sorunların büyümesinin önü bu şekilde aşılabilirken rüyasında Tsunami gören kişi çok da sıkıntılı biri değilse bu durumda yakın zamanda başının sıkışacağı rivayet edilir. Bu durum bu türden felaket rüyaları gören kişiler için hayra yorulmayan bir ifadedir.

Rüyada Denizin Taştığını Görmek

Tsunami ile aynı anlam içerisinde değerlendirilen rüyada denizin taştığını görmek rüya sahibinin özgüveninin az olduğu durumlarda geçirilen sürecin daha büyük sıkıntılara yol açacağının bir işaretidir. Eğer rüyayı gören kişi manevi yönden güçlüyse yakın bir zamanda yaşayacağı sıkıntıları kolaylıkla atlatacaktır. Bunun şükür sahibi kimseler üzerinde daha fazla görüldüğü rivayet edilir.

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyasında fırtınalarla birlikte dalgaların üstüne üstüne geldiğini gören kişilerin işlediği günahlardan dolayı pişmanlık duyması söz konusudur. Bu durumlarda ibadete yönelmek veya kırılan kalpleri tamir için özür dilemek gerekir ki bu da rüya sahibinin hayatında hem madden hem de manen daha kazançlı olması için olmazsa olmaz koşullar arasında sayılır. Bu noktada bir aile büyüğünden destek almak, akıl danışmak da önemli bir yer tutar.