Rüyada Çil Görmek

Rüyada görülen çil karşı cinse karşı popülerliği, manevi kusurların figüratiflerini, suç veya günahı, hoşnutsuzluğu veya bir ihanete uğrayacağınızı işaret edebilir. Rüyada çil görmek, bireyselliği ve özgünlüğü simgeler. Yüzünüzde çillerin olduğunu görmek; çoğu durumda kendinizi çok özel ve farklı bir yerde görmek istediğinizi, özlem ve beklentilerinizi yansıtır.

Rüyada Yüzünde Çil Görmek

Rüyada yüzde görülen güzel, estetik çiller cinsel çekiciliğin göstergesidir, çok sayıda çiller sevilip sevildiğinizden emin olduğunuza işarettir. Rüyada kendi yüzünde veya vücudunda çil görmek, eğer kişi zaten çilli bir bedene sahipse çok anlamlı olmayacaktır, şayet yüzünde çil olmadığı halde bu rüya görülüyor ise doğru olarak değerlendirilebilir.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada görülen çil iyi değildir, tatsız olaylar ortaya çıkar ya da geçmişte yaşanan travmatik olayların etkisinin hala sürdüğünü gösterir. İslami bazı yorumlara göre ise suçu veya sadece para kazanmak uğruna işlediği günahları temsil eder. Bazı modern rüya tabircilerine göre ise bir kadın yüzü çilli olduğunu bir aynada görürse sevgilisini ya da eşini bir rakibe bırakma tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Rüyada Vücutta Görülen Çiller

Rüyada tüm yüz ve vücudu sarmış çiller, rüyanın durumuna göre değerlendirilmelidir. Rüya gören kendisi ise ve bu durum hoşuna gidiyor ise cazibesinin artacağına ve karşı tarafın ilgisini çekmeyi başaracağını gösterir. Aksi durumda tüm vücudu saran çilleri korkunç görerek rahatsız oluyor ise bu rüya kendisinden hoşnut olmadığını veya etkilemek istediği karşı cins için hazır olmadığı anlamlarına gelebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın