Rüyada Eski İşyerini Görmek

Rüyada eski iş yerini görmek, rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşadığı hayatta karşı özlem duymaya başladığına, kötü bir dönem geçirdiğine ve hatalarından ders çıkardığına delalet eder. Rüya sahibinin düşmüş olduğu maddi ve manevi zorluklar sebebi ile geçmişini daha çok anımsadığına ve hatalarını bir bir anlayarak bunlara pişman olduğuna tabir olunuyor. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüyada işyerini görmek rüyayı gören kişinin geçmişinde kalmış olan ve artık pek görüşemediği bir kimsenin kötü haberini almak olarak da yorumlanıyor.

Rüyada Eski Patronunu Görmek

Rüyada eski patronunu görmek, rüyayı gören kişinin artık eskide kaldığını sandığı bir olayın tekrardan gün yüzüne çıkacağına ve rüya sahibinin bu durumdan dolayı canının sıkılacağına delalet eder. Rüyada eski patronu görmek eskiden olay bir olay sebebi ile bugün bedel ödenecek olması ile ilgili olarak uyarıcı bir rüyadır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise geçmişten çok gelecek ile alakalı bir durum olup kişinin gelecek ile olan belirsizliğine ve kararsızlıklarına delalet eder.

Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek

Rüyada eski iş arkadaşını görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir görmediği ya da haber alamadığı bir arkadaşından haber alacağına delalet eder. Aynı zamanda yeni iş tekliflerine, müjdeli haber almaya da yorumlanıyor. Bunun yanında bazı âlimlere göre rüya sahibinin geçmişte yarım bıraktığı bazı olay ya da işleri tamamlamak durumunda kalacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın