Rüyada Eski Kaynana Görmek

Rüyada eski kaynana görmek, rüyayı gören kişiye ulaşacak olan güzel haberlere delalet eder. Rüya sahibinin aile içinde huzurlu olacağına yorumlanır. Rüyada eski kaynananın ağladığını görmek ise yakın zamanda değerli bir hediye alınacağına tabir olunuyor. Rüyada eski kaynananın burun kıvırdığını, sırtını döndüğünü görmek ise sebebi imladan yaşanan kırgınlık ya da tartışmanın yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Eski Kaynana ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada eski kaynana ile kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin kaynanası ile arasının düzeleceğine ya da daha iyi olacağına delalet eder. Maddi anlamda sıkıntı yaşayanların aileden gelecek olan yardıma haberci olarak yorumlanır. Bekâr olan kişi için evliliğinde mutlu olacağına yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada Eski Kaynana ile Gezmeye Gittiğini Görmek

Rüyada eski kaynana ile gezmeye gittiğini görmek, rüyayı gören kişinin kendisi ile gururlanacağı sözler işiteceğine, ailevi mevzuların bahsi geçen bir ortama gireceğine delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşi tarafından birçok konuda korunacağına ve her daim eşinin onun arkasında olduğuna tabir olunur. Bunun yanı sıra bekâr kimse için yuva kurmak ve birden çok evlat sahibi olmak anlamında da geliyor. Aile şirketinde işe girmek ya da aile üyeleri ile ortak bir iş açılıp beraber çalışmaya da yorumlanıyor. Rüyada eski kaynana ile gezmeye gitmek son derece iyi ve esenlik getiren bir rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Fatma

Rüyamda ayrıldığım ilk eşimin annesi torun bahanesiyle evime zorla gelmiş ve ben de gitsin diye uğraş verdim. O da evi alacakmış gibi her şeye karıştı. Moralimi bozdu.

İlyas

Rüyamda eski kaynanam kucağında küçücük bir bebekle evime gelmiş. Bebek erkek mi kız mı belli değildi. Bana bakıyor ama konuşmuyordu. Ben bebekle oynuyordum. Eski kaynanamla hiç konuşmuyordum. O da sonradan bebeğini alıp evden gidiyordu. Bu rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?