Rüyada Çarpıldığını Görmek

Rüyada çarpıldığını görmek, tüm tabirlere göre hayra alamet değildir. Rüyada cin çarptığını görmek, günah işlemeye yorumlanır. Rüyada kendisini bir cin çarptığını ve olmadık şekle girerek çırpındığını görmek, faiz ve haram yemeye, büyücülükle uğraşmasına, kişinin kötü amellerine işaret eder. Bir rivayete göre rüyada çarpıldığını görmek; bütün işlerin alt üst olacağına ve düzenin bozulacağına yorulur.

Rüyada çarpıldığını görmek, genellikle kişiye uyarı niteliğinde rüyadır. Adağı olan bir kimsenin rüyasında çarpılıp tökezleyerek yürüdüğünü görmesi o kişinin adağını yerine getirmesi gerektiğine işarettir. Rüyada çarpılmak, İslami bir tabire göre de; din yönünden hileye, günahkâr olmaya veya yanlış işleri yapmaya yorumlanır.

Rüyada Cin Çarpması Görmek

Rüyada cin çarpması görmek, cin çarptıktan sonra yere düşmek; maddi anlamda elinize geçecek haram paraya, rüşvet almaya yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı gören kimsenin, haram kılınan büyücülük ile uğraşan kişilerden zarar göreceğine bir uyarıdır.

Rüyada Birinin Çarpıldığını Görmek

Rüyada birinin çarpıldığını görmek, rüya sahibinin yakınlarından birinin yanlış işler yaptığına, doğru yolu bulmak için kendisinden yardım isteyeceğine yorumlanır. İlişki içinde bulunduğunuz veya yeni tanışacağınız kişilere karşı temkinli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Herkesi Çarpılmış Görmek

Rüyada herkesin çarpılmış, tanınmayacak halde ve perişan olduğunu görmek, çevrenizdeki insanların kötü işler peşinde olduklarına bu insanlarla beraber oluşunuzun size hiçbir hayır ve saadet getirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Ağzının Çarpıldığını Görmek

Rüyada ağzının çarpıldığını görmek yine uyarı yüklü bir rüyadır, rüyayı gören insanın ağzından çıkan kötü sözlerden dolayı sorunlar yaşayacağına, durumunun kötüleşeceğine yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Hüseyin

Bizim evin önünde 2 tane amcam ve babam oturuyorduk. Amcam buraya kurşun gömdüm yıllar önce dedi. Ben de kazalım mı dedim. Sonra basladık kazmaya ve ben eve gittim telefonu almaya amcamın. Sonra geldim babam bir vurdu kasaya. Sonra içinden papağan çıktı. Papağan kasa içindeyken amcam dedi ben alayım. Babam dur dedi bir demirle çekerken kanlı papağan çıktı ve babamı çarptı.